Има ли ясла във Варна, където приемат непроходили деца?

  • 643
  • 5
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 3 227
Август-септември ще трябва да се върна работа. Симона тогава ще е на 11м, може и да е проходила, но може и да не е. Знаете ли за ясли, където да приемат толкова малки деца? Още не сме решили де, може и бавачка да потърсим, но ми се иска първо да проверя възможността да я дам на ясла.
Благодаря ви много ако някой има информация  Hug

# 1
  • Мнения: 1 629
Спомням си, че детето на братовчедка ми тръгна на ясла на 8 месеца и не ходеше. Това беше в яслата на ул Роза, питай там.

# 2
  • Мнения: 1 425
Спомням си, че детето на братовчедка ми тръгна на ясла на 8 месеца и не ходеше. Това беше в яслата на ул Роза, питай там.
Да точно така!Сина ми ходеше в тази ясла и когато нас ни изписаха в неговата група бяха приели бебенце на 8мес.и беше в паяк.Затова най-добре попитай,но там приема е доста труден!  bouquet

# 3
В санаториалната ясла в Чайка също имаше деца с паяци, всъщност мисля, че вземат най-много по едно в група, но честно казано, ако имаш възможност да си вземеш бавачка ще е по-добре.
Яслите не са това, което бяха Wink

# 4
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Да, до стария КАТ. Виждала съм деца на по 8 месеца. Все пак попитай - знам 4е е доста добра ясла и майките записват децата си там по4ти веднага след раждането , за да имат запазено място. Успех!  Peace

# 5
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Спомням си, че детето на братовчедка ми тръгна на ясла на 8 месеца и не ходеше. Това беше в яслата на ул Роза, питай там.
Да точно така!Сина ми ходеше в тази ясла и когато нас ни изписаха в неговата група бяха приели бебенце на 8мес.и беше в паяк.Затова най-добре попитай,но там приема е доста труден!  bouquet

Сериозно ли? За пръв път чувам подобно нещо. Не познавам такива дечица. Аз навремето като записвах Вики в тази ясла, директорката ми каза, че детето трябва да е проходило и да има навици за ползване на гърне.

Общи условия

Активация на акаунт