Какъв шампоан ползвате?

  • 8 835
  • 103
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 472
Без значение от типа коса. Просто ми е интересна, коя е предпочитаната ви марка. 2в1 ли предпочитате, ползвате ли балсам, на същата фирма като шампоана ли е?

# 1
  • Мнения: 7 186
Най- често Елсев и Ревлон, комбинациите 2 в 1 не ги харесвам. Балсами ползвам от същата серия, но ако слагам маска не ползвам. Сега мисля да пробвам розовия Елсев, има доста добри отзиви за него.

# 2
  • Мнения: 9 063
Балсами ползвам от същата серия, но ако слагам маска не ползвам.

И при мен така.
Аз обаче постоянно сменям шампоаните, все не съм доволна...от Фруктис съм най-дволна, а сега съм с Gliss Kur за мазни корени и сухи краища - нищо особено...

# 3
  • Мнения: 6 472
Точно розовия Елсев се каня да си купувам и аз. А сега съм с с маската на Gliss Kur 19. Май ми харесва и може по някое време да си купя цялата серия.

# 4
  • Мнения: 2 100
Най- често Елсев и Ревлон, комбинациите 2 в 1 не ги харесвам. Балсами ползвам от същата серия, но ако слагам маска не ползвам.
вече ползвам розовия Елсев и съм доволна и аз Peace

# 5
  • Мнения: 9 063
Лулу, що не пуснеш анкетка, така по-обективно ще се види коя е предпочитаната марка Blush

# 6
  • Мнения: 302
В момента ползвам Gliss Kur

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Semi Di Lino - така  ли се пишеше  newsm78 уф!

# 8
  • Мнения: 661
ELSEVE Anti-Casse coolcool

# 9
  • Мнения: 5 299
Шампоана ми е п/в пърхут на YunseY, а балсама на Gliss kUr, балсама го слагам рядко, най_често ползвам ''из
правител'' на Londa

# 10
  • София
  • Мнения: 5 289
Елсев розов+маската=ползвам в момента
иначе уважавам и Глис Кюр

# 11
  • Мнения: 6 472
...... балсама го слагам рядко, най_често ползвам ''из
правител'' на Londa
За първи път чувам за такова нещо Embarassed Може ли да ме светнеш за какво точно става въпрос Hug

# 12
  • Мнения: 4 621
Шапмоана ми е на Loreal - Kerastase . Купувам си го от фризьорския салон.

# 13
  • Мнения: 9 063
Гел за изправяне е това на Лонда, в зелена тубичка, към 6 лв.
Бейби, извинявай че вместо теб отговарям, ама в една друга тема ти беше споменала че се изправяш само с мазане, а не се издухваш със сешоар, та от там съм запомнила че го ползваш този същия гел...

# 14
  • България-София
  • Мнения: 573
Pantene и шампоан и балсам поотделно.

Общи условия

Активация на акаунт