за България в местно списание

  • 587
  • 8
  •   1
Отговори
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
в едно от местните списания този петък бях приятно изненадана

http://community.webshots.com/myphotos?action=viewAllPhotos& … p;security=lZJTzQ

най-ми стана готино, че са написали типичните български неща с българско произнасяне!

# 1
  • Мнения: 5 475
Добре,че някъде излиза нещо положително за нас!  Peace
Тук вчера въртяха една новина за ареста на 40 българи,които са замесени в трафик на хора,наркотици и джебчийски кражби.Използвали са малолетни деца!Става дума преди всичко за цигани,но в новините не го казаха...

# 2
  • Мнения: 7 914
mariabutti ,
 дано повече такива статии да има! Hug

# 3
  • Мнения: 927
Миме,в кое списание точно? Аз в Емирствата винаги съм чела хубави неща за България.

# 4
  • Мнения: 1 269
Браво на емирствата.това във Фраидеи ли го пише?И ние да се погордеем,4е сме Българи. Simple Smile

# 5
  • Мнения: 6 167
еее бути, най-после да чуем и такова нещо!

# 6
  • Мнения: 2 257
Доколкото знам в декемврийския брой на Нешънъл Джиографик ще има пространна статия-очерк за БГ - с нетърпение чакам да видя и това! Peace

# 7
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
В петъчното списание на Gulf news. И аз бях много приятно изненадана.
Ми те сигурно не знаят за това как ние ги плюем във Български вестници и по национална телевизия.
преди седмица майка ми каза за предаването, което са правили с родителите на заловените за кражба от банкомати. говоря за милиони.
несправедливо били наказани, жертва били, България не ги защитавала newsm78
е как да ги защитава като са ги хванали и са доказали вина. тук е спокойствие и сигурност, която се постига с голяма степен страх от полиция и закони. това спокойствие си го пазат със зъби и нокти и няма да позволят на никой да го развали. а и става дума за международни банки.
както и да е. тогава ми стана криво, но какво могат да кажат майки, освен да се опитат да защитят децата си, въпреки, че са стояли тук с месеци и са крали.

преди годинии така са "нахлули" руснаците и що да видят-отключени коли на паркинги, без аларми, милионери без охрана Laughing
започнали даже да отвличат местни за подкуп. не знаели , че ако хи хванат се наказва "око за око". без майтап,  стигна се до там, че около 5-6 години можеха да влизат в страната много трудно. повече семейства. сега пак ги има много. ще изкупят магазините.... но сега си знаят, че руската мафия не вирее много тука.

# 8
  • Мнения: 3 388
Много е хубаво като чуеш хубави неща за родината, когато си в чужбина  Grinning
Както е писала Джорджа, тук в Италия чухме поредния скандал за бандитски истории на цигани с бг паспорти. Сякаш няма красиви и положителни неща, за които да се говори. Но, за съжаление, почти не се споменават в новините. А пък хубавите  неща не за предпочитане в новинарския поток.
Нали знаете как се казва в журналистическата гилдия: "Bad news is good news!"








Общи условия

Активация на акаунт