Солариум или автобонзиращ лос. по време на бременност?

  • 2 390
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 615
Иска ми се малко тен ,но май солариума не е безопасен?

# 1
  • Мнения: 1 559
Да соларюма го изключи със сигурност. smile3521.,но за автобронзанта,немога да коментирам.И аз вчера ги гледах и ме сарбеше ръката да си купя,но незнам.Особено сега живот и здраве,като започна и да кърмя,май въобще няма да става.Ако някой е запознат да споделя мнения и за кърменето и солариум и автобронзант.

# 2
  • Мнения: 4 392
Чела съм,че не се препоръчва ,особено за бременни!
Карай си с лосиона най-добре. Peace

# 3
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Честно, нито едното, нито другото. След толкова много теми - С какво да се мажа, какъв крем за тяло и пр, и пр... Защо има специални кремове за бременни, щом ще могат да се мажат с всички останали (ясно, че за пари, но се надявам козметиката за бременни да е по-лека)
Мисля, че едно лято може да се изпусне без тен, брознатът също си е гадна химия

# 4
  • София
  • Мнения: 2 044
Аз мисля да ходя на солариум,но да си слагам на корема намокрена кърпа със студена вода.Има значение и какъв е солариума-ако е бърз и с хубава вентилация,въобще не ти става горещо.Във всеки случай по-добре 5 мин солариум отколкото часове печене на слънце,така съм решила аз WinkА иначе съм против автобронзантите-и за тях трябва да имаш тен иначе стои много грозно

# 5
  • Мнения: 2 123
Солариумът, както и автобронзатите не са препоръчителни за вторат аполовина на бременността. /нито с мокра кърпа на корема, нито без такава/.
Много по-подходящ е естествения слънчев загар или до 11.00ч сутрин или след 16.00 след обяд.

# 6
  • Мнения: 5 103
Ако питаш мене нито едното, нито другото.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 389
Не. Пак ще си хубава и без тен това лято, догодина  Hug

# 8
  • Мнения: 3 521
Автобронzантите са силно НЕПРЕПОРЪЧИТЕЛНИ...в съЩност всяка коzметика, която влиzа в реакция с кожата не се препоръчва...zа солариулма аz ходех zа по 3 мин. 3 пъти седмично по препоръка на лекарят ми, zаЩото имах много нисък хемоглобин,а таблетки желяzо почти до 6тия месец не можех да пия, zаЩото ги връЩах директно Sick ....най_добре според мен е да си се печеШ на нормалното слънце, но естествено не когато е най_силно и със подходяЩа zаЩита, z да не се петносаШ...едно море преz бременността прави чудеса Grinning .

# 9
  • Мнения: 1 942
Аз мисля да ходя на солариум,но да си слагам на корема намокрена кърпа със студена вода.Има значение и какъв е солариума-ако е бърз и с хубава вентилация,въобще не ти става горещо.Във всеки случай по-добре 5 мин солариум отколкото часове печене на слънце,така съм решила аз WinkА иначе съм против автобронзантите-и за тях трябва да имаш тен иначе стои много грозно

Не ми се сърди, но това е най-безотговорното нещо което съм чувала! Въобще не става дума, че на ТЕБ ще ти е горещо... Но ти си знаеш, след като тена е по-важен ...

# 10
  • Мнения: 372
Аз мисля да ходя на солариум,но да си слагам на корема намокрена кърпа със студена вода.Има значение и какъв е солариума-ако е бърз и с хубава вентилация,въобще не ти става горещо.Във всеки случай по-добре 5 мин солариум отколкото часове печене на слънце,така съм решила аз WinkА иначе съм против автобронзантите-и за тях трябва да имаш тен иначе стои много грозно

Не ми се сърди, но това е най-безотговорното нещо което съм чувала! Въобще не става дума, че на ТЕБ ще ти е горещо... Но ти си знаеш, след като тена е по-важен ...

Присъединявам се към Силвето, въпросът не е в това дали ще ти е топло или не, а в това че солариума е вид лъчение  Naughty
И аз др. години по това време имах страхотен тен, но сега няма как ще съм си беличка, а на пролет ще си наваксам, по-важно е здравето на бебо, отколкото моя тен  Laughing

# 11
  • Мнения: 3 760
Солариумът, както и автобронзатите не са препоръчителни за вторат аполовина на бременността. /нито с мокра кърпа на корема, нито без такава/.
Много по-подходящ е естествения слънчев загар или до 11.00ч сутрин или след 16.00 след обяд.
Подкрепям!
А докато бях бременна ходих на моренце - плажувах сутрин и се сдобих с приятно тенче  Laughing

# 12
  • Мнения: 236
И двете са вредни эа бременни.

Присъединявам се към Силвето, въпросът не е в това дали ще ти е топло или не, а в това че солариума е вид лъчение  Naughty

Можеш да увредиш бебето.

# 13
  • Мнения: 4 621
Нито едното нито другото според мен. Солариум категорично се отрича, а за автобронзанта ти си преценяваш, но мисля, че е по-добре да не го използваш по време на бремеността  Naughty

# 14
  • Мнения: 3 388
И двете са вредни эа бременни.

Присъединявам се към Силвето, въпросът не е в това дали ще ти е топло или не, а в това че солариума е вид лъчение  Naughty

Можеш да увредиш бебето.

Абсолютно съм съгласна! Всякаква химия е противопоказна за бременни, а да се ходи на солариум в този период е истинска лудост според мен. Предполагам, че когато ще съм бременна бебчо ще ми е най-важен и това че не съм с тен ще ми е последна грижа
Хубаво лято на всички мами - настоящи и бъдещи  Hug

Общи условия

Активация на акаунт