столче за кола редимства и недостатаци

  • 2 217
  • 32
  •   1
Отговори
искам някои да обиясни

# 1
  • Мнения: 9 990
Какво по -точно да обЯсни? newsm78
Предимствата са, че детето е обезопасено.Превенция.

# 2
  • Мнения: 137
Ами доколкото съм чувала, то си е направо задължително. Много по-безопасно и удобно е за пътуване на детето. Аз лично смятам да си купя.

# 3
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Никакви недостатъци не виждам в едно столче за кола. Само плюсове Peace

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 926
Бебето задължително пътува в столче за кола - не съм сигурна но май и по закон е така. Много по-сигурно е отколкото да го държиш.
Аз го ползвам да седи в него и вкъщи и сега се храним с пюрета в него Peace

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 10 809
И аз май го ползвам само в къщи когато се храним.Излизаме с количка в багажника и не мога да помъкна и стол,но за по-далечно пътуване ще я сложа/2-3 пъти в годината/.

# 6
  • Мнения: 9 990
И аз май го ползвам само в къщи когато се храним.Излизаме с количка в багажника и не мога да помъкна и стол,но за по-далечно пътуване ще я сложа/2-3 пъти в годината/.

Просто го монтирай на задната седалка и няма нужда да го мъкнеш Hug

# 7
  • Мнения: 46 431
Предимства:
-може да спаси живота на детето ти
-ще си спестиш глобата от 20 лв.

Недостатъци:
-няма!

# 8
  • Мнения: 4 668
И аз май го ползвам само в къщи когато се храним.Излизаме с количка в багажника и не мога да помъкна и стол,но за по-далечно пътуване ще я сложа/2-3 пъти в годината/.

А защо го " мъкнеш " - то се монтира на седалката и там си стои !
Какви недостатъци ! Абсолютно безотговорно е да се вози дете без столче за кола !

# 9
  • Мнения: 3 042
Никакви недостатъци не виждам в едно столче за кола. Само плюсове Peace

 Peace Peace Peace

# 10
  • Мнения: 35 891
ОФФ: чудех се дали някой ще отговори в тази тема  newsm65
добре, че има доби хора  Smile

# 11
  • Мнения: 2 125
С две ръце ЗА столчето за кола!

Както е казала Никол - недостатъци няма!

# 12
  • Мнения: 9 990
ОФФ: чудех се дали някой ще отговори в тази тема  newsm65
добре, че има доби хора  Smile
И аз ОФФ-
Абе аз си мислех за малко по-различен отговор да прасна, ама се сдържах Whistling

# 13
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  От както са се родили и двете пътуват само в столчета newsm10А това с мъкненето не го разбрах,нашите си стоят в колата. newsm78

# 14
  • Мнения: 1 047
Две столчета за двете деца имаме,закопчани на задната седалка.Не ги махаме изобщо.Ако колата е служебна е по-неудобно,но иначе никакви грижи.
Много безотговорни родители виждам по улиците,които явно не осъзнават опасността.Детето стои право на предно дясно място или пак там в скута на друг пътник.Побеснявам #2gunfire Виждал съм деца качени отзад на кората под задното стъкло.Какви родители? #2gunfire
От малки свикнаха със столчетата,като жена ми ги хранеше в тях и до ден днешен нямаме проблеми.Пътувал съм сам с тях на 350 км и пак толкова обратно.Сами се качват и слизат дори.Знаят си мястото в колата и не роптаят.
Наскоро се е наложило да се приберат с чужда кола без столче за 5 км.малката е овършала всичко за ужас на шофьора.След няколко дни 100 км.със столче,същия шофьор не е могъл да повярва,че това е нашето дете.Без никакви проблеми е минало пътуването.
С двете ръце гласувам за столче за кола.

Общи условия

Активация на акаунт