Искам да ви попитам нещо за чайчето от лайк&#

  • 503
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 089
Мами, преди 2-3 седмици бяхме с червено гърло и лекарката при която ходим ни препоръча 1-2 дни в седмицата да и давам чай от лайка. Още от бебе и давах чайчето от лайка на Хип, реакция не е имало. Та въпроса ми е мога ли вече да давам от обикновените чайчета, напр. тези на Биопрограма. Колебанието ми идва от там, че тези бебешките все пак минават през някаква обработка, но пък от друга страна ако имаше алергична реакция щеше да има и от тях newsm78

Последна редакция: вт, 30 май 2006, 23:43 от tan

# 1
  • Мнения: 27 524
Можеш, разбира се, сладурчето ти гони 2 годинки вече, не е бебе  Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 3 042
Можеш. Peace

Аз тези дни дадох за пръв път такъв чай , понеже малкият кашляше. Нямаше никакви проблеми.

# 3
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Можеш Peace!Нищо няма да ви стане от лайката.

# 4
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Можеш, но лайка обикновено не се дава дълго или по много, че алергизира /обикновено само в по-големи количества/

# 5
  • София
  • Мнения: 7 045
Аз започнах да давам чай от лайка на 6месеца, но не го давай много продължително. На някои дечица им действа разхлабващо.

# 6
  • Мнения: 733
tan няма проблем да даваш обикновен чай. Моя син от раждането си пиеше лайак за стомахчето, но доста по-разредена от нормален чай, а вие вече сте големи хора . На нас чайчето от лайка но деистваше разхлабващо  Wink

# 7
  • Мнения: 791
И аз давах на бебка доскоро чай от лайка - обикновен на Клевер! Но като се затопли времето започна бързо да се вкисва и вече давам само водичка. Не ни действаше разхлабващо - беба ака на 3 дни веднъж  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 3 537
Може, ние с това си оправяме гърлото ,подслаждам му го с мед.Детето ти е достатъчно голямо вече Peace

Общи условия

Активация на акаунт