Аки в басейна :))))

  • 827
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 214
В една от темите в раздела започнахме един спор, затова пускам темата тук. smile3511
Спора беше на тема: да пускаме ли бебока в големия басейн или да го държим в неговия си-надуваем.
Причината на съмнението беше: Ами ако малкия се наака в басейна маааале  Rage Rage какъв срам.
Та искам да споделите опита си, случвало ли ви се е това и как реагираха хората наоколо?  newsm17

# 1
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  Ползвахме памперсгащи за плуване  newsm10,спестихме си главоболията.

# 2
  • Мнения: 928
  Ползвахме памперсгащи за плуване  newsm10,спестихме си главоболията.

da_bo, какви бяха гащите

# 3
  • Мнения: 959
Гледката не е приятна,както и факта,че има и други дечица а това са си мръсотии.По този повод моето бебе ще е с бански вътре.За срам изобщо не става дума,а за хигиена.

# 4
  • Мнения: 5 228
Това, че се случва често, не означава, че трябва да се случва. Това на мен ми говори за простотия и незаинтересованост от страна на родителите. Става въпрос за елементарна хигиена.

# 5
  • Мнения: 998
И аз я пусках с бански, обаче един път го бях махнала докато е отвън и познайте точно до ръба на басейна, свърши работата  Embarassed Embarassed Embarassed Изчистих го какво да правя!

# 6
  • Мнения: 928
Това, че се случва често, не означава, че трябва да се случва. Това на мен ми говори за простотия и незаинтересованост от страна на родителите. Става въпрос за елементарна хигиена.

Първо да кажа, че спора не е със или без памперс гащи, а с какви, защото много мами казват, че ползвайки специалните памперси за плаж, пак е станала аварията. Ето цитат от другата тема, в която се чудим какво да купуваме - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=102034.0
Миналата година малкия ползва на Huggies. Е няма по-голям боклук от това чудо. Не знам какво точно му беше водоустойчивото Shocked Ако всички бански-памперси са като тази марка, по-добре детето да си носи бански и да се перат после. Като се наака(беше с банските-памперс) ми се разтече по краката, имах удоволствието да го държа в себе си в този момент Laughing

Така, че дилема няма, само се чудим дали на вас се е случвало подобно нещо, независимо, че бебо е бил с въпросните гащи   Peace

# 7
  • Мнения: 984
в басейна до сега никога, но се изака на пясъка до морето и умрях от срам и за това изпратих таткото да го изчисти Embarassed Embarassed

# 8
  • София
  • Мнения: 39 756
Във водата не се е случавало, но пък на плочките до скарите за печене - веднъж. Успях да оправя положението обаче.

# 9
  • Мнения: 1 210
Според мен на тази възраст би трябвало да познаваш биологичния часовник на детето си. Ако не - срам и позор (все пак се гледате от година и половина и от поне половин година то се изхожда 1 или 2 пъти на ден - 100% съм убедена че е сутрин и вечер). Е режимът автоматично отпада ако е болно и има диария. Ама в този случай какво въобще ще правите на басейна?

Така че лично според мен е най-добре в бебешкия басейн. А в големия - следващото лято или само след като току що си е свършило работата детето - пишкане или акане.


Иначе не сме ползвали никакви такива екстри. По голо дупе и след излизане от водата с памперс (обикновено тогава им се пика и ака). Е бях облагодетелствана режимът му да е наистина преди плаж и преди нощния сън.

Това от мен.

# 10
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  Ползвахме памперсгащи за плуване  newsm10,спестихме си главоболията.

da_bo, какви бяха гащите

  Гащите са на Хъджис.

# 11
  • Мнения: 670
И аз я пусках с бански, обаче един път го бях махнала докато е отвън и познайте точно до ръба на басейна, свърши работата  Embarassed Embarassed Embarassed Изчистих го какво да правя!
hahaha Sick Joy

Общи условия

Активация на акаунт