Гъбички

  • 1 187
  • 8
  •   1
Отговори
Имали ли сте гъбички във влагалището?Как се лекувахте?

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
Като ходим на лекар, той прави микробиологично изследване и назначава най-подходящата терапия Wink. Не се самолекувай .

# 2
  • Мнения: 4 212
На мен ми откриха гъби4ки.Микробиологи4но изследване не ми правиха, явно си е ли4ало 4е имам от самия преглед.Изписаха ми крем и глобули.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
Цитат на: Teya
На мен ми откриха гъби4ки.Микробиологи4но изследване не ми правиха, явно си е ли4ало 4е имам от самия преглед.Изписаха ми крем и глобули.


Микробиологичното се прави, за да се види цялостното състояние на "флората", защото освен гъбичките могат да се изолират и други организми, освен това е добре да се направи и антибиограма, за да се види от кое лекарство ще се повлияят най-добре. Има и гъби, които лекарите с око различават, но честно казано аз се напатих и повече експерименти не ща - една година ме убеждаваше една гинеколкожка, че "ей това вече няма как да не подейства", пък те си рецидивираха  Imp

# 4
  • София
  • Мнения: 15 215
Ако имам някакъв проблем с течения и т.н. нищо не давам да ми правят и нищо не пия докато не излезе резултатът от микробиологичното изследване.

# 5
  • Мнения: 5 539
Да. С хомеопатия, след като традиционната медицина се оказа абсолютно безсилна да ми помогне в продължение на няколко години и след около 15 курса на лечение с различни препарати

# 6
  • Мнения: 9 077
Цитат на: lilita
Да. С хомеопатия, след като традиционната медицина се оказа абсолютно безсилна да ми помогне в продължение на няколко години и след около 15 курса на лечение с различни препарати

Я сподели посробности,моля те Embarassed

# 7
  • Мнения: 5 539
Цитат на: Stefanie
Цитат на: lilita
Да. С хомеопатия, след като традиционната медицина се оказа абсолютно безсилна да ми помогне в продължение на няколко години и след около 15 курса на лечение с различни препарати

Я сподели посробности,моля те Embarassed


Писах ти лично съобщение, може да ме питаш и за други подробности, ще се радвам ако мога да ти бъда полезна.

# 8
  • Мнения: 603
Цитат
Да. С хомеопатия, след като традиционната медицина се оказа абсолютно безсилна да ми помогне в продължение на няколко години и след около 15 курса на лечение с различни препарати
Моля те сподели и с мен тази информация! Сигурна съм за диагнозата и всеки месец се тъпча с лекарства, но не помагат Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт