ПОМОЩ!!!УПОРИТИ БРАДАВИЦИ :(((((

  • 351 182
  • 448
  •   1
Отговори
Моля ви за помощ тъй като тази напаст брадавиците вече много ме дразнят въпреки че са оптичен дефект,по ръцете имам от не знам колко време но не е малко сигурно години,миналата година ходих на дерматолог който ги изгори с азот не беше никък приятно усещането но не му и обърнах внимание тъй като при мисълта,че вече няма да ги има всичко се омаловажаваше,но за съжаление ефекта е незадоволителен: след азота  ми се вдигнаха мехури който бяха болезнени при допир и изобщо беше много неконфортно минаха ми мехурите един по един но в крайна сметка още си ги има дори има нови... Sad Twisted Evil . Интересува ме има ли една основна и падне ли тя падат ли и другите и как може да се разпознае коя е тя(това между другото) живо ме интересуват изпитани методи за премахването на този неприатен вирус !!!
п.с. ако може да е нещо по бързо като действие още по добре болка и такива съображения не са показател !

# 1
  • Мнения: 6 472
Честно казано нямам идея дали има осовно. Аз имах една единствена, която се появи миналото лято, до като бях бременна. Мислех да я горя с азот, но така и не ми стигна времето. И така до като се натуткам тя си изчезна сама Mr. Green

# 2
  • Мнения: 1 708
Неискам да те отчайвам ,но моите ръце бяха с много брадавици.И с азот ги горих и с тебешир ги търках и чесън и картофи и какво ли не.
Накрая като родих,изчезнаха сами и сега имам една микроскопична.

Първата стои най-твърда и груба!

Трябва да попиташ в аптеката,може би има някакви мазила!УСПЕХ!

# 3
  • Мнения: 302
И на мен преди доста години ми беше излезнала една и си спомням, че и аз така докато се натуткам и тя си изчезна самичка.

# 4
  • София
  • Мнения: 7 097
Намажи ги със смокиново мляко. Отчупи си едно смокиново листо някъде в основата и с млякото, което покапе мажеш. Това го правиш най-малко 1-2 седмици, по няколко пъти на ден. Изпитано е!

# 5
  • Мнения: 24
Изпитана рецепта, значи режеш кромид лук и го заливаш с оцет, така престоява 24 ч след което слагаш на марля и върху брадавицата, така всяка вечер, след известно време започват да излизат черни точици върху брадавицата и тя изчезва. Аз така ги премахнах. Дано има и при теб ефект.

# 6
  • София
  • Мнения: 293
Аз имах 3 години брадавици по лицето. Горих ги с ток, пробвах да ги махна с хомеопатия, билки, разни мазила - нищо не помогна! Даже много се увеличиха. За моя голяма изненада при раждането на второто ми дете изчезнаха като с магическа пръчица, както при sneji_.
Знам, че няма да те обанадеждя много-много, но все пак има светлина в тунела  Heart Eyes

# 7
Аз имах 3 години брадавици по лицето. Горих ги с ток, пробвах да ги махна с хомеопатия, билки, разни мазила - нищо не помогна! Даже много се увеличиха. За моя голяма изненада при раждането на второто ми дете изчезнаха като с магическа пръчица, както при sneji_.
Знам, че няма да те обанадеждя много-много, но все пак има светлина в тунела  Heart Eyes
за колко време става на въпрос с тази рецепта ?

# 8
  • Мнения: 431
Ако успееш да си спомниш коя е първата, тя е основната и нея трябва да махнеш. На мен ми помогна една бабина рецепта - мазах се със силен разтвор от морска сол в малко вода. Оттогава не съм имала проблеми. Peace

# 9
  • Варна
  • Мнения: 472
И аз имах плоски брадавици на ръцете.
Първо ми ги мазаха с Диофилм, мисля че се казваше лекарството. Бяла субстанция, засъхва и се втвърдява и след време се отлюспва. Така ми махнаха по-малките. По-старите ми ги гориха с ток и ми останаха белези  #Cussing out
Имах нещо подобно и на горния клепач на окото. Също ми го махнаха с няколко намазвания с този Диофилм. Проблемът е че не се продава в България. Имало го в Германия, Англия, Италия. Лекарката го имаше в кабинета си и така.

# 10
  • София
  • Мнения: 35 914
Намажи ги със смокиново мляко. Отчупи си едно смокиново листо някъде в основата и с млякото, което покапе мажеш. Това го правиш най-малко 1-2 седмици, по няколко пъти на ден. Изпитано е!
Peace Преди това малко я разрани.
Наистина е изпитано средство Peace

# 11
  • Мнения: 643
Аз да питам, какво каза дерматолога, че са брадавици или че са някакъв вид папиломи. Защото и аз имам на лицето, и ходя вече за 10 път на азот. Изчезват за известно време и после отначало пак. Разпитвах за лазерно премахване, но ми казаха, че ефекта е горе долу същия. Затова се отказах за сега. При мен няма никакви проблеми с азота, никакви мехури и други такива. Казаха че въпросните неща, които много приличат на брадавици са над 300 вида и са вирусни, макар че никой незнае как се разпространяват, и не са изучени всичките. Та това знам. Дано ти помогна в по нататъшната борба.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 472
Намажи ги със смокиново мляко. Отчупи си едно смокиново листо някъде в основата и с млякото, което покапе мажеш. Това го правиш най-малко 1-2 седмици, по няколко пъти на ден. Изпитано е!
Peace Преди това малко я разрани.
Наистина е изпитано средство Peace

Моят съвет е внимавай с разраняването! Точно по този начин могат да се разпространят. Според един от дерматолозите при когото ходих, брадавичките са "капсуловани" когато са здрави и не са заразни, докато не се разранят!
При мен ставаше дума за плоски брадавички, предполагам, че има много видове и все пак внимавай!

# 13
  • Мнения: 1 180
Ей, момичета, не си правете експерименти с тия неща! Брадавиците може да са много опасни и в никакъв случай не ги чоплете! Аз имам т. нар. фиброми - предават се по наследство, майка ми ги има /вирус в кръвта било/. Няколко пъти ходих на електрокоагулация /с ток ги горят/ - много е важно  след това как се грижиш за кожата, докато зарасне и след това - да не останат белези. Пролетта си махнах около 200 такива фибромчета от лицето - повечето бяха безцветни, но ме дразнеха. Белези нямам, но чак след 3 месеца мога да кажа, че абсолютно нищо не личи вече!!
Мога книга да напиша за тия упорити и неприятни гадости, но спирам. Искам само да ви кажа, че с тия неща - само при дерматолог, и то добър /не кварталната козметичка/!

# 14
  • Мнения: 2 242
Ходя на лазерна епилация и съм виждала в каталога им снимки на хора с брадавици, излекувани с лазерна терапия. Май даже го имаха в ценовата листа newsm78 – ‘премахване на брадавици’.
Не съм наясно с въпроса, но съм питала за бенки - лекар ми обясни, че за някои (в моя случай) е задължително скоро да ги премахна. Само дето излиза бая солено и сега спестявам Mr. Green.

Общи условия

Активация на акаунт