Търся листовки за Илинойс

  • 1 764
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 86
Някой има ли въпросите от теста? Баща ми трябва да се яви за книжка и у4и от правилника, но проблема е 4е по4ти не знае англ. и незнам дали ще се справи.
Предварително благодаря.

# 1
Аз не съм чувала за "листовки" newsm78, но може и да има. На повечето места позволяват да се явиш на теста с преводач. Един приятел го пуснаха с речник, така че може да се обадиш в центъра и да попиташ
Успех на баща ти! newsm10

# 2
  • Мнения: 86
Аз не знаех 4е мове да се използва превода4, ако е така това решава проблема. Ще проверя при първа възможност. Благодаря за инфото.  bouquet

# 3
  • Мнения: 676
Аз не знаех 4е мове да се използва превода4, ако е така това решава проблема. Ще проверя при първа възможност. Благодаря за инфото.  bouquet

Не ми се вярва, 4е ще го пуснат с превода4, по тази логика всеки може да каже, 4е му трябва превода4 и да си влезе с някой да му подсказва. Ти мен не ме слушай, обади им се и ги питай за всеки слу4ай, но ми се струва ппо4ти невероятно.
Аз имам Канадски листовки не мисля 4е ще са с много голяма разлика, но дори и да са поне ще му помогнат на баща с английския в тази насока.
Ако ги искаш пиши ми на ли4ни и си прати Е-майла.

# 4
  • Мнения: 224
аз мисля 4е мога да ти помогна.Сестра ми се явява преди няколко седмици в Чикаго на изпит и учи от листовки с отговори.Взе ги без грешка Mr. Green Ако все още питането ти е актуално прати ми лс ...BTW тук листовките са на няколко езика,включително руски. Там не е ли така?

# 5
# 6
  • Мнения: 86
Благодаря на вси4ки! Бяхте ми от голяма помощ. Peace

# 7
  • Мнения: 1 393
Аз не знаех 4е мове да се използва превода4, ако е така това решава проблема. Ще проверя при първа възможност. Благодаря за инфото.  bouquet

Не ми се вярва, 4е ще го пуснат с превода4, по тази логика всеки може да каже, 4е му трябва превода4 и да си влезе с някой да му подсказва. Ти мен не ме слушай, обади им се и ги питай за всеки слу4ай, но ми се струва ппо4ти невероятно.


Вярно е това за преводача- аз съм превеждала навремето на двама души, които не знаеха английски.
Е, беше преди около 6-7 год., но надали са сменили закона. За Флорида става дума.

# 8
Знам че имат листовките и на руски на изпита.
Ако знаят руски можете да питате в DMV-то.

Ето и сайта на англииски и съответния превод на руски:
http://www.chicago.ru/1/pd_test.shtml

# 9
До колкото знам не разрешават в Илинойс вече преводач, за Wisconsin още става:) А ако баща ти е за малко има право да кара 6 месеца с бг книжка.

Общи условия

Активация на акаунт