кошмари или нещо друго?

  • 525
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 668
От 2-3 дена синът ми, който е почти на 2 г. се събужда с ужасен рев през нощта и започва да ме търси.Чудя се на какво се дължи това, дали сънува кошмари,дали е от никненето на кучешките зъби, или от това, че от скоро махнахме памперса и когато не устиска и се напикае започва да реве, защото не може да се търпи мокър.
Трябва ли да се обадя на педиатърката и да й обясня или ще ме сметне за луда, че й звъня за това.
Когато го питам боли ли го нещо, започва да реве още по-силно.
Иначе през деня е весел, играе. Само не иска да яде и спи повече.
Дали това е някакъв период или... нещо сериозно.
Случвало ли се е някой от вас.

# 1
  • на североизток
  • Мнения: 285
При нас е същото с тази разлика, че при Симеон тези събуждания и стряскания се появиха, когата стана на 18 месеца.Вярно е, че тогава кучешките му зъбки бяха започнали да пробиват заедно с кътните.Първо си мислех, че е от тях newsm78, после, че се дължи на пускането му на ясла и новите впечатления.Не знам при теб как е, но при нас не е постоянно, а на периоди.Държи го няколко дена - седмица и после се поуспокои Simple Smile и след това наново! Cry
И аз го питам дали го боли нещо и да ми покаже, а той плаче още по - силно и хлипа ShockedПитам го дали е жаден, гладен............рев Cry Cry Cry
Снощи пак беше така - едва го успокоих.Педито ни каза, че е от възрастта - може би сънува и се стряска и вече има памет и сънува.Успокои ме, че ще отмине с възрастта, но ми каза, че при всяко дете се изживява различно.
Това е,което мога да ти кажа.Стискам палци да се успокоите по - бързо! Hug

# 2
  • Мнения: 668
Много ти благодаря,zazka! Поуспокоих се малко.
Мисля да звънна и на лекарката, пък нека ме смята за луда.

# 3
  • на североизток
  • Мнения: 285
Непременно се чуй с нея - така и ти ще си по - спокойна.И аз се бях побъркала в началото - никога досега не беше повръщал така и изведнъж..........
Стискам палци по - бързо да отминат тези дни и да се поуспокои детето и ти покрай него Hug
Успех!!!!!!!!

# 4
  • Мнения: 8 917
При нас е същото с тази разлика, че при Симеон тези събуждания и стряскания се появиха, когата стана на 18 месеца.Вярно е, че тогава кучешките му зъбки бяха започнали да пробиват заедно с кътните.Първо си мислех, че е от тях newsm78, после, че се дължи на пускането му на ясла и новите впечатления.Не знам при теб как е, но при нас не е постоянно, а на периоди.Държи го няколко дена - седмица и после се поуспокои Simple Smile и след това наново! Cry
И аз го питам дали го боли нещо и да ми покаже, а той плаче още по - силно и хлипа ShockedПитам го дали е жаден, гладен............рев Cry Cry Cry
Снощи пак беше така - едва го успокоих.Педито ни каза, че е от възрастта - може би сънува и се стряска и вече има памет и сънува.Успокои ме, че ще отмине с възрастта, но ми каза, че при всяко дете се изживява различно.
Това е,което мога да ти кажа.Стискам палци да се успокоите по - бързо! Hug
При нас е абсолютно същото newsm78 На периоди, събужда се - мрънка, търси ме и се гушне в мен....понякога е жадна....мисля си дали не е от зъбки и като видя, че някой е подутичък преди да си легне само я мажа с Калгел и сякаш има ефект newsm78

# 5
  • Мнения: 22 521
И ние имахме такъв период около 18 м,но отмина.Събуждаше се с рев,започваше да плаче истерично и нищо не го успокояваше поне 30 мин.После отведнъж млъкваше и си заспиваше.Мисля,че имаше нещо по въпроса,обсъждли сме го едно време в дир-а,но не се сещам сега.Ако се сетя ще пиша.

Общи условия

Активация на акаунт