Mall of Sofia

  • 18 326
  • 218
  •   1
Отговори
  • София, Западен парк
  • Мнения: 295
Някой знае ли работи ли вече Mall-а и ходил ли е? По проект трябваше да е пуснат вече. 

# 1
  • Мнения: 2 125
Откриват го май на 9 юни официално.

# 2
  • Мнения: 195
Сутринта не беше.Поне първия етаж приличаше все още на строителна площадка.Гипс и какви ли не боклуци имаше навсякъде.

# 3
  • Мнения: 5 103
Знам само, че ще има 3 измерно кино.

# 4
  • София
  • Мнения: 4 966
Знам само, че ще има 3 измерно кино.
Точно това кино от кога го чакаммммм Laughing

# 5
на 9-ти юни от 16:00 часа ще го откриват и мисля този път вече най-после ще го открият Simple Smile иначе и на мен най-много ми е мерак за дотида в Imax-a за съжеление не се знае колко са билетите за това кино но имам предположения че ще са около 15 кинта, билетите за обикновенните кина ще са по 6 лева (това е 90% достоверна информация). Купени са отдавна и филмите за IMax-а поне доколкото ми е известно единият ще е за некви динозаври а другият може да е нещо свързано с морето, вероятно и двата ще са игрални или поне единият със сигурност.

# 6
  • Мнения: 1 180
Знам само, че ще има 3 измерно кино.
Един познат има такова кино на Слънчев бряг и винаги гледаме някакви филмчета  - той си ги прави и нещо са малко смешнички, но ефектите са невероятни - половината зрители залягат, махат с ръце и разни такива. Някои неща са доста страшнички - особено ако те "клъвне" някоя кобричка.....

# 7
хъм момиче не съм сигурен дали знаеш филм за Imax с колко скъпа техника се прави и с колко скъпа техника се гледа, само техниката за гледане ти струва 300.000-400.000 евро, камерата за заснемане на подобен филм също не може да се каже че е от евтините Simple Smile едва ли твоя познат има точно такова кино и прави точно такива филмчета Wink

# 8
  • София
  • Мнения: 4 966
аз съм гледала точно това в sлънчев бряг.От там се и запалих,затова чакам това с нетърпение Wink

# 9
не е било точно такова киното понеже киното в Мall Of Sofiа ще е първото Imax кино на Балканите Wink онова на което си била ти е нещо доста по... как да се изразя... невисокотехнологично, то ако не се лъжа преди години и в София имаше 1-2 такива кина но те нямат много общи неща с Imax Wink за това какво представлява Imax може да хвърлите един поглед ето тук www.imax.com

# 10
  • София
  • Мнения: 4 966
ясно е че няма нищо общо.Исках  да кажа че в следствие на онова,че го гледах и имаше еефкти,не мога да си представя това какво ще е яко:))))
Ще бъдем на първите пропжекции:)

# 11
  • Мнения: 270
Откриването е на 9 юни,но честно казано не вярвам да го отворят тогава.Погледнато отвън се вижда,че има още доста довършителни неща.

# 12
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
Откриват го май на 9 юни официално.
така така и аз чакам да видя какви щуротийки ще има  Wink

# 13
  • Мнения: 919
Днес гледах, че ще има магазин на Бенетон там Laughing

# 14
  • София
  • Мнения: 3 814
Още Esprit,Zara. Peace

Общи условия

Активация на акаунт