За триколките Кетлер

  • 615
  • 4
  •   1
Отговори
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 419
Здравейте,
решихме да купим за РД на Катерина триколка Кетлер, защото само за тях не съм чула отрицателни отзиви, но .... тя не можела да се управлява от буталото?
Цената и не е никак малки и искам да чуя и от вас мнения за това колко лесно ще я управляваме.

Катерина сега става на 2години и не е от най-дребните, но не и много висока.
Благодаря ви!

# 1
  • София
  • Мнения: 9 857
Ами аз имам наблюдения от племенничката ми.На нея и взеха триколка на Чиполино,която също не се управлява от родителя.Детето е на 2,3г и иначе е много буйно,но не може да я управлява добре .Затова почти не я използват.

# 2
  • Мнения: 343
Вече почти една година си я управляваме без проблем. Купихме я когато Хриси беше на 1 година и половина. Цаката е да повдигнеш предното колело и караш само на задните. Завива без проблем. Лесно е и стабилно, мисля, че няма да имате проблеми.

# 3
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 419
а лесно ли се повдига?
 newsm78

# 4
  • Мнения: 343
а лесно ли се повдига?
 newsm78

Да, много е лесно. Дръжката може да се разтяга (има 3 степени, не с много голяма разлика), нагласяш дължината, която ти е най-удобна. Трябва да се внимава само като децата се бутат едно друго, защото те се обръщат за секунди.

Само да кажа, че понеже няма облегалка не е подходящо за дълги превози, защото детето се уморява само да седи или поне моето. Но за разходки в парка е ок.

Общи условия

Активация на акаунт