Магазин на NUK-адреса!

  • 826
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 397
Гледах една реклама преди доста време на магазина, намира се някъде около Шейново, накой да знае адреса, че сега изобщо не се сещам  newsm78.Искам да купя на малкия от новите им анатомични гърнета и седалки за тоалетна.  bouquet

Последна редакция: ср, 31 май 2006, 19:54 от kimba77

# 1
  • Мнения: 2 849
Адреса не го знам ,но гърнета има в БИЛЛА ,скоро  дискурирахме прозрачните . Joy

# 2
  • София
  • Мнения: 4 397
Да видях темата за прозрачните гърнета Laughing, ама в Била няма седалките. А магазина доста добре изглеждаше на реклама та затова искам да отида до там   bouquet

# 3
  • Мнения: 175
                     Magazina se namira v Kr. selo,pada se pryaka na DOIRAN,
predi GOCE DEL$EV

# 4
  • София
  • Мнения: 4 397
Този си го записах  Peace ще го посетя, ама има един на Шейново там ми е по  удобно да отида затова питам за адреса, ако някой го знае да ми го каже  Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 607
За този до Шейново - не знам. Има един на пазара Ситняково. Там можеш да провериш, доста добре е зареден. Само продавачките са малко мудни, но важното е да намериш каквото търсиш. Wink

# 6
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Има един на ул.Иван Асен || .Не знам на кой номер е,но като вървиш от Орлов мост по посока на Румънското посолство е от дясно.Някъде по средата на разстоянието се пада.

# 7
  • София
  • Мнения: 607
Има един на ул.Иван Асен || .Не знам на кой номер е,но като вървиш от Орлов мост по посока на Румънското посолство е от дясно.Някъде по средата на разстоянието се пада.

Този го махнаха, за съжаление.  Sad

# 8
  • София
  • Мнения: 4 397
Благодаря ви момичета, ще се разходя до Ситняково. Стаси би ли казала горе долу къде се пада магазина  Hug

# 9
  • София
  • Мнения: 4 397
Срам голям Embarassed Embarassed Embarassed ама кой да погледне ЗАКОВАНАТА тема  ooooh!
Ето и за другите мами който се интересуват.
Скамби
NUK (биберони, шишета и принадлежности)

ул. Шейново №18
02/448315

# 10
  • Мнения: 47 963
аз доколкото знам скамби вече го няма на шейново,но ако го има и го посетиш,ще се радвам да споделиш,че и аз си падам по нук

# 11
  • София
  • Мнения: 607
Благодаря ви момичета, ще се разходя до Ситняково. Стаси би ли казала горе долу къде се пада магазина  Hug
Улица Борис Христов, но номера не знам newsm78. Ако идваш с кола посоката е от Румънското посолство към зала Универсиада. Веднага след края на пазара завиваш в ляво. Магазинчето е в първата сграда вдясно, качваш се по стълби нагоре.
Дано си ме разбрала.

Общи условия

Активация на акаунт