отзиви за Каваците?

  • 1 104
  • 6
  •   1
Отговори
  • София/Благоевград
  • Мнения: 362
Събирам отзиви за хотела и луксозните бунгала?!Предварително благодаря Praynig

# 1
 не знам за кои луксозни бунгала питаш, според мен всички са ужасни, само на картинка изглеждат сносни. Не съм виждала само едни, които са в най-северната част на къмпинга, но като се обадих ми казаха, че са заети от януари - те май са по-добри. За хотела - по-добър вариант от бунгалата, но и доста по-скъп - към цената за стаята прибави цена за паркинг, туристическа такса, такса хладилник  #Cussing out Имай предвид, че стаите са страшно тесни, вземи малко багаж  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 258
Луд фен съм на бунгалата.Може да са тесни и мизерни,обаче имат тоалетна и топла вода и чисти чаршафи.Другото е море,изключителна плажна ивица и невероятен дух и уют(от палатковата атмосфера) .Най-хубавото място.

# 3
  • Мнения: 198
Луксозни и за бунгалата и за хотела е малко трудно да се каже Wink Зависи какви са ви изискванията. Иначе си има всичко , чисти чершафи, топла вода Sunglasses Стаите в хотела са дооооста малки Wink, но пък гледат /почти всички / към морето. Сутрин изгрева е супер Sunglasses
Но плажа е главното нещо , за което си струва да идете, Joy
 една от най-готините ивици на нашето море  Grinning

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 823
Не знам какви са условията в бунгалата,но искам само да кажа,че плажът е страхотен.В продължение на 5-6 години ходя там в Хасковската база и съм много доволна.Само дето ми се струва,че август месец е леко пренаселено с каравани,но пък не пречат чак толкова.Тази година няма да ходя там на море и ще ми е много мъчно. Sad

# 5
  • Мнения: 2 100
Луксозни и за бунгалата и за хотела е малко трудно да се каже Wink Зависи какви са ви изискванията. Иначе си има всичко , чисти чершафи, топла вода Sunglasses Стаите в хотела са дооооста малки Wink, но пък гледат /почти всички / към морето. Сутрин изгрева е супер Sunglasses
Но плажа е главното нещо , за което си струва да идете, Joy
 една от най-готините ивици на нашето море  Grinning

АБСОЛЮТНО ПОДКРЕПЯМ! Peace Това е любимия ми плаж по нашето Черноморие

# 6
  • Мнения: 1 258
Луксозни се водят бунгалата в най-северната част на къмпинга,които сас веранда и мисля,че две стаи с кухненски бокс.Те са няколко и доколкото разбрах са заети от януари.

Общи условия

Активация на акаунт