А в Бургас някой да знае....

  • 674
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 262
къде правят антицелулитни масажи и такива за намаляване на обиколките и др......
ако някой е ходил на подобни такива моля да сподели впе4атления. Една мама от Сф. бе6е пуснала подобна тема и казва 4е с подобни масажи е успяла да загуби 10-14 см обиколка и аз много се надъхах но за нашия град незнам къде правят такива красиви чудеса

# 1
  • Мнения: 687
В козметичния център, където ходя за обикновен масаж правят и антицелулитни. Нямам лични впечатления от антицелулитния, но от обикновения масаж съм много доволна  newsm10  Ако искаш мога да ти дам координати, за да провериш.
По принцип, мисля че във всеки център, където правят масажи има и антицелулитни, но е най-добре някой да ти препоръча конкретен масажист, от който е доволен.

# 2
  • Мнения: 1 035
а някой знае ли каде в бс правят лазерна епилация?

# 3
  • Мнения: 160
За съжаление аз не съм ходила т.к. не мога да си го позволя, но моя приятелка ходи миналата година и е много доволна. Салонът е около църквата Кирил и Методи / май по-точно до Експрес банк /. Моята приятелка си направи 10 процедури по 15 лв. и е адски доволна. Ако не успееш да намериш салона ще и звънна за повече информация и ще ти пиша. Успех.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 6 179
Здравей Пеп,
чувала съм ,че правят на 2-3 места,но най-достоверна инф-я имам от студио Екатерина,там си прави процедури една позната ,а и в него работи моя приятелка,с която навремето карахме козметични курсове заедно

от обясненията и на двете ,това,което разбрах , че има процедури с вакум 120 лв/10 или 12 процедури  и една програма,която е правила моята позната вкл. масажи с вакум,мазане с някакъв препарат от водорасли,увиване във фолио и сауна,но беше доста скъпо ,ако не се лъжа някъде 450 лева

това е ,с което мога да ти помогна,ако те интересува ще ти пратя координати

# 5
  • Мнения: 262
didi_to   ако можеш питай приятелката си за някакъв тел. и име на масажистката и центъра и ако можеш да я разпиташ за по - подробна информация относно самите масажи и резултатите от тях ако искаш ми пиши на лични

# 6
  • Мнения: 666
Аз лично съм ходила на такива процедури - с апарат като една процедура струва 16 лв , ако направиш 10 са по 14 лв, а 16 са по 10 лв - това е само апарат, оскъпяват се ако се включи аромотерапия и ръчен масаж с антицелулитен крем , ако си заинтересована мога да ти дам координати

# 7
  • Мнения: 262
proletina и какъв е резултата доволна ли си какви са ти впе4атленията

# 8
  • Мнения: 160
didi_to   ако можеш питай приятелката си за някакъв тел. и име на масажистката и центъра и ако можеш да я разпиташ за по - подробна информация относно самите масажи и резултатите от тях ако искаш ми пиши на лични
Току що говорих с моята приятелка. Салонът е точно на ъгъла отдясно на Експресбанк. Има табела - Фризьорски салон "Нели". Масажистката се казва Ева и тел. и е 0887 245 231. Точни резултати след процедурите не мога да ти дам, но определено има ефект.

# 9
  • Мнения: 666
proletina и какъв е резултата доволна ли си какви са ти впе4атленията
Има резултат , но аз ги спрях защото се оказах бременна направих само три  и като казах че съм бременна веднага ми ги спряха защото са противопоказни , сега смятам пак да ги почна като подържащи процедури по 3-4 на месец , много жени ги хвалят действително след 10 процедури имаш с около 2 см загуба на обиколките обаче процедурите не са особено приятни 

# 10
proletina дай координати на центъра  newsm51

# 11
  • Мнения: 5 539
а някой знае ли каде в бс правят лазерна епилация?

Фотоепилация мога да ти кажа къде правят, ако те интересува. Но като разбрах какви са цените - ами то излиза по-евтино да идеш до Варна да си направиш там Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт