Актуално за 15 ОДЗ район Надежда

  • 996
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 547
Вече ми настръхват косите като чета всички истории, описани тук.

Въпреки че не искам да разчитам на проба-дрешка, сме приети в 15 ОДЗ. Септември Кольо ще бъде на година и осем месеца и мисля да опитаме.

Ходи ли някое детенце там? Иска ми се да имам информация от кухнята, а не познавам майки от квартала.

Вече ни викаха на родителска среща. Малко съм стресната и мисля, че е нормално. Условията са съсем обикновени като в соц детско заведение от едно време. Притеснявам се обаче, че сестрите познаваха много от родителите, съответно и децата, а ми се гади от връзкари и от изискващи специално отношение.

Има ли форумчета в яслата?  Hug

# 1
  • Мнения: 1 883
Виктория беше в яслата в "Зайо" , а сега е в градината в "Бонбон " . Много съм доволна от всичко . Храната е много добра , условията са обикновенни , но мисля , че не това е най важното . Там са по програмата " Стъпка по стъпка" .По мои наблюдения директорката много " стяга " персонала  и държи всичко да е наред. А за връзкарките - може би се познават , тъй като живеят в един квартал newsm78 Ако те интересува нещо друго - насреща съм . Вие в коя група сте приети?

# 2
  • Мнения: 1 547
Благодаря!   bouquet

Ние сме в група "Гъбка". Около 20тина дечица са по списък, да видим дали няма да набъбне бройката. Условията не ме тревожат - мисля, че с общи усилия на родителите и персонала могат да се подобрят. Тъпото е, че няма врата между стаята за игра и спалното помещение.

Директорката определено прави добро впечатление. Ако действително е строга и държи правилата да се спазват - идеално.

Кажи ми малко за програмата "Стъпка по стъпка". И добре ли се държат с дечицата? Как се справят? Просто ми е много притеснено заради адаптирането и боледуването.  Blush

# 3
  • Мнения: 22 782
Благодаря!   bouquet

Ние сме в група "Гъбка". Около 20тина дечица са по списък, да видим дали няма да набъбне бройката. Условията не ме тревожат - мисля, че с общи усилия на родителите и персонала могат да се подобрят. Тъпото е, че няма врата между стаята за игра и спалното помещение.

Директорката определено прави добро впечатление. Ако действително е строга и държи правилата да се спазват - идеално.

Кажи ми малко за програмата "Стъпка по стъпка". И добре ли се държат с дечицата? Как се справят? Просто ми е много притеснено заради адаптирането и боледуването.  Blush
Мисля,че умишлено няма врата между помещенията,а в нашата градина спят и играят в едно дори.Ако има врата би могло да има инциденти с нея.при нас врата има само една,при приемната на гупата.А 15 одз в коя Надежда е?

# 4
  • Мнения: 1 883
ОДЗ 15 е в Свобода !!! Адаптирането е индивидуално - някои дечица се адаптират за дни , до седмица . На мойта Вики и трябваха 2 месеца  ooooh! Боледуването е като спътник в детските и яслите - гледай преди да го пуснеш да му посилиш имунитета . С децата се държат добре / мое мнение/ - досега не съм имала оплаквания . Програмата " Стъпка по стъпка " е американска и до колкото знам се състои в това , че децата са на " свободен режим " . Това ще рече , че детето не е длъжно , когато се провежда занятие да го слуша , имат 7 центъра и също не се задължава да играе в определен ,не се задължава да яде , при положение , че не харесва храната , която му предлагат-избора е изцяло негов . Родителя във всеки един момент може да присъства на занятие . Същия може да влиза в занималнята по всяко време. За това се сещам засега  bouquet

# 5
  • Мнения: 22 782
ОДЗ 15 е в Свобода !!! Адаптирането е индивидуално - някои дечица се адаптират за дни , до седмица . На мойта Вики и трябваха 2 месеца  ooooh! Боледуването е като спътник в детските и яслите - гледай преди да го пуснеш да му посилиш имунитета . С децата се държат добре / мое мнение/ - досега не съм имала оплаквания . Програмата " Стъпка по стъпка " е американска и до колкото знам се състои в това , че децата са на " свободен режим " . Това ще рече , че детето не е длъжно , когато се провежда занятие да го слуша , имат 7 центъра и също не се задължава да играе в определен ,не се задължава да яде , при положение , че не харесва храната , която му предлагат-избора е изцяло негов . Родителя във всеки един момент може да присъства на занятие . Същия може да влиза в занималнята по всяко време. За това се сещам засега  bouquet
АААааа,ясно.Не знаех,че се води район  Надежда.Те нали смениха имената на кварталите и районите.Добре звучи тази програмав градината.Аз едно време съм ходила замалко в една градина там.Не знам номера.Намира се на Бородински бой,там ,където върви 83,зад блоковете.Иначе съм от Надежда-6,сега Връбница-2 Crazy

# 6
  • Мнения: 1 883
Тази е зад магазин" Ена "  Hug

# 7
  • Мнения: 22 782
Тази е зад магазин" Ена "  Hug
HugЗначи може да сме се виждали в северния парк.Ние преди да се преместим в Е.Марков живеехме там.

# 8
  • Мнения: 1 883
Може Peace Ние живеехме в Свобода преди да дойдем на Сточна гара . Детенцето ти не ми е познато  newsm78- ти незнам . В северния отгледах Вики до 3г   bouquet

# 9
  • Мнения: 1 547
vikuna, много ти благодаря за информацията!  Hug

Надявам се да се справи дечко с яслата. Харесва ми идеята на "Стъпка по стъпка". Преди време бях чела доста неща по въпроса, но вече не поддържат този сайт.

За имунитета не знам какво да направя. Досега Кольо не е боледувал изобщо и не зная как ще му се отразят яслените болести. Директорката и персонала бяха много категорични по отношение на приемането на болни дечица, но тук, във форума, ежедневно има теми какво се случва в действителност по яслите и градините.  ooooh!

Мама Деси, яслата е в Свобода, но се води в район Надежда.  Wink

# 10
  • Мнения: 1 883
За имунната система аз на мойте им давам продуктите на Аквасорс - да чукам на дърво от както ги пият не сме имали и хрема .  Peace

Общи условия

Активация на акаунт