За аромата на сватбата

  • 1 439
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 806
Моята сестра стяга сватба.
Последния път, когато се видяхме, ми зададе въпрос - какъв прафюм???

И аз не можах да й кажа. Не можах да препоръчам нещо. По - точно единственото, което ми дойде на ум беше Шанел 5 - класика.

После се размислих и стингах до следните изводи:

1. нюансът на парфюма следва да отговаря на общия стил на сватбата - цветът ще е сребрист, букетът бял, колата бяла... и т.н значи се насочваме към категорията на не много сладникавите миризми.

2. парфюмът трябва да е траен, без да е натраплив.

И така, как направихте своя избор?
Какво бихте препоръчали?

П.С. аз използвах този парфюм, който използвам в ежедневието вече повече от 10 години, но не съм от суетните.
 

# 1
  • Мнения: 2 936
аз мисля че парфюмът трябва да е нежен,"чист"  Simple Smile хубави има на Булгари,Нина Ричи,Келвин Клайн ,а също Дона Карън...
май трябва да отидете в някоя парфюмерия и тя да си избере..
моят беше на Гучи
а и като се има впредвид че лятото ще е сватбата(така мисля де),не трябва в никакъв случай да е тежък  Peace
успех в избирането!

# 2
  • Мнения: 686
Нина Ричи !!!

# 3
  • Мнения: 258
Най-добре да е с любимия си парфюм.

# 4
  • Мнения: 4 806
благодаря ви от сърце. Да, сватбата ще е в края на лятото - тежките миризми отпадат.
Знам, че трябва да отидем в парфюмерия, но все пак с идея какво искаме - а така да се изтипосаме с искането да си харесаме нещо - не е много добре. Simple Smile

# 5
  • Мнения: 4 806
ох, тя милата си няма "любим парфюм".
А какво ще кажете за нещо на Dior? Aз определено съм почитателка на техните аромати, но си давам сметка, че съм малко "консерва".

# 6
  • Мнения: 3 932
Аз лично бих си купила нов аромат, с който не съм свикнала, защото се усеща повече (от този, който го носи естествено), само не се подлъгвайте по летните т.нар. summer fraigrances, които са осезаемо по-евтини, защото трайността им е колкото на дезодорант.
Аз лично на сватбата бях с Trueth на K.Klein...
Весела сватба!!! Peace

# 7
  • Мнения: 5 475
Аз бях на сватбата ми  с  J'ADORE на CHRISTIAN DIOR!
Това е един от любимите ми аромати!
 "Обожавам " - така се превежда френското название на нежния цветно-ориенталски аромат на Christian Dior. Жената Dior е влюбена... в живота, в слънцето, в рицаря на сърцето си -   J'ADORE говори с нейното мълчание."



Весела сватба и от мен!  Peace

# 8
  • Мнения: 3 932
Сега видях новия отговор, ето няколко любими леки аромата :
N.Ricci-Premier Jour
DG-Light Blue
DKNY
Gucci-Rush2
E.Armani-White
Cinique-Happy Heart
Chanel-Allure
Dior-всяко лято правят по един Limited edition, които обикновено са с лек ненатрапчив аромат
Davidoff-Cool Water

Това ми идва на прима виста...

# 9
# 10
Samo Givenchy : Very Irresistible  Heart Eyes Neveroiaten e i mnogo nejen.

Vesela svatba

P.S.
 :oops:kak moga da vmakna kartinkata mu?

# 11
  • Мнения: 353
Samo Givenchy : Very Irresistible  Heart Eyes Neveroiaten e i mnogo nejen.

Vesela svatba

P.S.
 :oops:kak moga da vmakna kartinkata mu?
И на мен ми е любим,но малко тежичък идва за лятото newsm78. Хипноз на Ланком,новия на Ескада-стават май за лятото.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 654
CK "Eternity" - лек, свеж, страхотен!

# 13
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Аз пък идея си нямам с какъв парфюм съм била на сватбата си. Емоциите са предостатъчни, че да мисля и за парфюма. Ама аз не съм от суетните, даже прическата си направих сама...
А иначе идеята на Ивелина Милева за нов аромат-  newsm10

# 14
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
Моите предложения-KRIZIA., AQUA WOMAN(ROCHAS), OMNIA CRISTALLINE(BVLGARI), и класиката   DIORISSIMO(DIOR)  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт