питане към майки с пораснали момченца

  • 677
  • 6
  •   1
Отговори
  • Хасково
  • Мнения: 726
синът ми е на 5 годинки и напоследък забелязах доста увеличено окосмяване по ръцете, краката и гръбчето. другаде не , според мъжа ми и той е бил окосмен като малък, незнам нормално ли е

# 1
  • Мнения: 959
Всичко е ген,но на 5 годинки да е започнал да се окосмява ми се вижда раничко newsm78Направете изследване,може да е хормонално.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 095
И моят е окосмен от малък.  newsm78 Пролем би имало, ако се забелязва нарастване на окосмяването. Н.е. има развитие и процес. Ако си стои константно, няма проблеми. Такова си е детето.

Всичко е ген,но на 5 годинки да е започнал да се окосмява ми се вижда раничко newsm78Направете изследване,може да е хормонално.
Точно заради това казвам да се наблюдава има ли процес. ако има може да е хормолано. Иначе не.

# 3
  • Мнения: 179
Моя си има доста мъх по гърба и краката от малък,не съм забелязала да се е увеличил.Явно си е по-космат просто Grinning

# 4
  • Мнения: 666
Направи му хормонални изследвания  при големия още не съм забелязала окосмяване въпреки че сме по- големи от вас , може всичко да е ген , щом бащата е бил така

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 709
Моят юнак от преди 2-3 години почна да му се появява този мъх (или по-точно казано тънки, светли косъмчета) по краката, ръцете и гръбчето. През това време не се е увеличил значително, но явно при момчетата е така и не съм се замисляла честно казано. Но определено трябва да си близо до него, за да го забележиш - не е като при мъжете черни косми, които от далече да се виждат. Според мен няма място за притеснение. Все още няма косми под мишниците, слабините и търдите. Така че има още какво да ни расте.

# 6
  • Мнения: 465
Мисля, че изобщо няма от какво да се притесняваш thumbsup

Общи условия

Активация на акаунт