Раничка на нослето

  • 1 200
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 175
Мили мами,от няколко месеца има нещо което много ме тормози-малкото ми синче има раничка на нослето ,която все чопли от време на време.Притеснявам се да не му остане някакъв белег,защото вече доста време си седи с нея и тя просто няма зарастване.Това се получи ,защото го отучихме от смукането на палеца и по това време имаше някаква охлузна раничка от падане, на нослето и той се захвана с нея.Така че от трън та на глог.Пробвали сме с лепенки ,и с кремче здраве,но нямаше никакъв резултат.Моля ви даваите някакви идеи,аз мисля че трябва да е някакво мазилце за бързо зарастване на ранички,или може би нещо за белези,знам ли?Някой ползвал ли е нещо подобно?Приемам всякакви идеи и ви благодаря предварително. Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 1 097
Понеже знам, че ползуваш Аквасорс продуктите - забъркай малко колактив с ЕМК и го мажи когато спи. Ще зарастне доста по-бързо от обикновенно.

# 2
  • Мнения: 179
До преди няколко години на сина ми му излизаше раничка на нослето,която не заздравяваше.Заведох го на лекар и се оказа някакъв златен стафилокок.Периодично му излизаше - два пъти в годината,даже веднъж на брадата.Може би е добре да посетите педиатъра за по-сигурно.Защото аз тогава мазах с какво ли не, а после се оказа ,че само съм влошила нещата.

# 3
  • Мнения: 175
До преди няколко години на сина ми му излизаше раничка на нослето,която не заздравяваше.Заведох го на лекар и се оказа някакъв златен стафилокок.Периодично му излизаше - два пъти в годината,даже веднъж на брадата.Може би е добре да посетите педиатъра за по-сигурно.Защото аз тогава мазах с какво ли не, а после се оказа ,че само съм влошила нещата.
Благодаря ти,че си се включила но май не си разбрала точно къде е проблема-тора е раничка от падане която той чопли непрекъснато и тя няма заздравяване.Педито знае за това и каза да търсим някакво мазилце за бързо заздравяване на ранички,това е.,за да не му остане белег,защото това продължава вече доста месеци.Може и аз да не съм го обяснила добре-искам да заздравя по-бързо раничка на нослето на сина си.Приемам всякакви предложения.Блатодаля ви!

# 4
  • Мнения: 175
Понеже знам, че ползуваш Аквасорс продуктите - забъркай малко колактив с ЕМК и го мажи когато спи. Ще зарастне доста по-бързо от обикновенно.
Дино благодаря ти, ще опитам.Проблемът е че когато спи много се върти и всичко остава на чаршафа,а и спи само по корем,но ще пробвам.Благодаря ти за съвета!

Общи условия

Активация на акаунт