кое ви беше най-гадно?

  • 3 683
  • 112
  •   1
Отговори
Вече  ни предстоят последните напъни от бременността. Малко, ама за сметка на това пък гадничко....  Twisted Evil
Естествено, че знам за пречещото шкимбе, умората и т.н.
Но ми се иска да знам кое от тези хубавинки води първенството по гадост newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 3 392
Всичко това. Никога не съм се чувствала толкова тежка, не съм и била, разбира се, независимо, че бях качила 12 кг.
Накрая и започнах да куцам, болеше ме кракът много, когато бебето започна да слиза в малкия таз, та не можех и да ходя, нямах търпение да се роди!

# 2
  • Мнения: 566
за сега нищо не ми пречи - нито имах гадене, нито киселини, нито ми тежи коремът.
гадничко ми беше заради дрехите, които в последно време ми стават тясни за около 2-3 седмици, а искам да съм СЕКСИ мама. сега ще видим как ще се справим с жегата!

# 3
  • Мнения: 8 917
Вече  ни предстоят последните напъни от бременността. Малко, ама за сметка на това пък гадничко....  Twisted Evil
Естествено, че знам за пречещото шкимбе, умората и т.н.
Но ми се иска да знам кое от тези хубавинки води първенството по гадост newsm78
Единствените ми неудобства от цялата бременност  бяха - киселините в 8-я месец и това, че в 9-я вече не можех за си връзвам връзките сама Wink

# 4
  • Мнения: 670
Отеклите крака са класика  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 670
Как можах да пропусна и ставането сутрин от спалнята... със засилка и таркаляне, и поне два- три неуспешни опита..

# 6
  • София
  • Мнения: 6 175
На първо място беше психическата неувереност и страхът какво ще се случи Confused

Всички останали гадости след това се редуваха без да ми дават мир и секунда. Ако ядях имах киселини, ако не ядях имах болки в червата и запек. Ако ходех имах контракции, ако си лежах не можех да дишам. Ако мъжът ми ме успокояваше - му казвах "какво знаеш ти", ако не ми обръщаше внимание - "никой не му пука за мен".

Когато успявах да заспя беше в някаква полуседнала поза и подпряна от всякъде с възглавници. Схващаха ми се китките и прасците. Кеф от всякъде. Толкова нямах търпение, че си зачерквах на едно календарче всеки изминал ден 4-5 седмици преди раждането.

# 7
  • Добрич
  • Мнения: 958
Това, че всичко падаше, като мина покрай него, а аз трябваше да се навеждам да го вдигна  Close Mr. Green пък то паднало на възможно най-тясното място

# 8
  • Мнения: 2 663
Най-гадно  ми беше това,че прокървих и се наложи няколко пъти да лежа на системи.Към края на бременността киселините и непрекъснатото будуване нощем просто не можех да понасям ,иначе всичко си ми беше ок

# 9
  • Мнения: 748
киселините, от които не можех да спя и спях полулегнала, болките в таза и подутите крака.

# 10
  • Мнения: 2 171
Киселините, които не ми даваха да мигна през нощта и невъзможността дори да се обърна в леглото без помощта на мъжа ми.

# 11
  • Мнения: 407
Нищо не ми пречи за сега,освен контракциите които получавам от време на време.Това ми е най-притесняващото ме и неприятно нещо.

# 12
  • Мнения: 5 103
Всички тия неволи през бремеността са цвете за мирисане, на фона на безсъните нощи, 24 часовото седене в къщи с ревящото бебе, сега ми е 100 пъти по-уморено, недоспало и изнервено

# 13
  • Мнения: 733
Цитат
Как можах да пропусна и ставането сутрин от спалнята... със засилка и таркаляне, и поне два- три неуспешни опита..
smile3501 smile3501 smile3501
Колко ми е познато. Таткото помагаше понякога да ме изтика от там ама не всеки път беше до мен  Wink. Накрая всичко ми тежеше, качих 30кг и нали се сещатате, че не за връзки ами за обикновенни обувки неможеше да се сгъна  Embarassed

# 14
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Зверския запек.............и хемороиди  Sad

Общи условия

Активация на акаунт