От къде мога да намеря количка на Hauck нова или втора употреба?

  • 1 358
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 362
Търся си този модел количка може и втора употреба  Rolling Eyes

# 1
  • София
  • Мнения: 4 397
Провери в Люлин в магазина Креми, мисля че може и да си порачаш при тях  Peace
Малечко също има доста модели.

# 2
  • Мнения: 1 193
Вчера видях такъв модел н а ТСМ за около 165лв. чисто нова.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Вчера видях такъв модел н а ТСМ за около 165лв. чисто нова.
предното колело на ТСМ не се върти

# 4
  • Мнения: 498
Вчера видях такъв модел н а ТСМ за около 165лв. чисто нова.
има я и за около 100 Peace

# 5
  • Мнения: 4 362
Aз я имам тази на ТСМ-ма хубава е,но само с едно предно колело по светлият модел,а точно този модел
който го има в ТСМ е много тъмен цвят затова попитах за Hauck  Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 10 603
В Метро продават тази марка,  провери за модела. Иначе в Люлин, срещу мебелна къща Витоша, Магазин от А до Я.

# 7
Продавам количка Hauck - комбинирана, въртящи се колела и дръжка, много запазена, зелен цвят, моделът е от най-широките, цена -100 лв. Намира се в София

# 8
  • Мнения: 4 362
Продавам количка Hauck - комбинирана, въртящи се колела и дръжка, много запазена, зелен цвят, моделът е от най-широките, цена -100 лв. Намира се в София

Дай снимка да я видим  Rolling Eyes

# 9
Продавам количка Hauck - комбинирана, въртящи се колела и дръжка, много запазена, зелен цвят, моделът е от най-широките, цена -100 лв. Намира се в София

Дай снимка да я видим  Rolling Eyes

# 10
# 11
  • Мнения: 855
Аз купих втора употреба, подобна от една мама от форума за 180 лв
Можеш да я видиш ТУК - синята
Комбинирана е със зимен и летен кош, на снимките се вижда. Ако ти харесва, мамата която ми я продаде, писа че я е купила от магазин "От А до Я" в Люлин. Количката наистина е много хубава, с помпащи се гуми е, висока е, не събира прахоляк както ниските и е маневрена. Успех с търсенето

# 12
  • Мнения: 1 029
Аз купих втора употреба, подобна от една мама от форума за 180 лв
Можеш да я видиш ТУК - синята
Комбинирана е със зимен и летен кош, на снимките се вижда. Ако ти харесва, мамата която ми я продаде, писа че я е купила от магазин "От А до Я" в Люлин. Количката наистина е много хубава, с помпащи се гуми е, висока е, не събира прахоляк както ниските и е маневрена. Успех с търсенето

А някой има ли представа този модел колко струва в магазина?

# 13
  • Мнения: 855
До колкото си спомням, май беше писала че е купувана за около 400лв , това ми се върти из главата  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт