За нелогизмите във филмите

  • 7 073
  • 120
  •   1
Отговори
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Сигурно нещо съвсем съм се изсухарила, ама вчера гледам филм-ще правят любов (по филмите обикновено не сексят) и дамата поляга на легло, а около леглото таман 100 запалени свещи. Тъй се бях нагласила да позяпам романтика и като си рекох "Колко ли са ги палили тез свещи?", отиде ми романтиката, а си представих изтръпнали пръсти от палене на запалка, пареща запалка или издраскана кутия с кибрит. Е, как ще правят любов след такава хамалогия.
Друг пример (за съжаление нещо все леглови примери давам, ама не е нарочно  Sunglasses)-дамата ляга в легло, посипано с розови листенца. В моята глава романтиката умира, защото си представям оцветени нощници и завивки, а преди това ритуално късане на рози, което отнема сигурно дълго време.
Какви други такива стереотипи сте забелязвали във филмите, дето само побъкват обикновените хора, пък са напълно безсмислени и нелогични или, да се повторя, съм минала в отбора на сухарите и радетелите на чисти чаршафи и безопасен живот без открити огньове в домовете

# 1
  • Мнения: 5 577
 Joy Joy Joy

Прекалено многог грим сутрин - няма нужда. Или перфектна прическа след сън.

Няма човек, които да го приеме.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 244
Аха, или нещо като яко поркане и купонджийстване до 5 сутринта, 2 часа сън и перфектен изглед... аре на работа...
Абе ако не са филмите кой ще ни държи илюзиите, а?

М/у другото това за свещите и аз съм си го мислила  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 5 577
Изобщо май секса по филмите е нелогичен. Поне доколкото аз съм зяпала - няма много общо с действителността мисля.  Blush

# 4
  • Мнения: 1 616
Страхотна тема! Спомням си кадър от филма "Широко затворени очи". Действието се развива в тоалетната - Никол Кидман е седнала на тоалетната чиния и след "облекчаването" си откъсва едно тънко прозрачно квадратче от тоалетната хартия, изтрива се и т.н. Та в този момент се зачудих как ли се е изтрила с тази оскъдна хартийка - аз обикновено използвам повече!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 5
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Страхотна тема! Спомням си кадър от филма "Широко затворени очи". Действието се развива в тоалетната - Никол Кидман е седнала на тоалетната чиния и след "облекчаването" си откъсва едно тънко прозрачно квадратче от тоалетната хартия, изтрива се и т.н. Та в този момент се зачудих как ли се е изтрила с тази оскъдна хартийка - аз обикновено използвам повече!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Е, то на Никол е шампанско и рози, напарфюмирала си е кърпичка за добро настроение  Mr. Green

# 6
Мда, аз съм се 4удила примерно като се сексят в някой басеин или в банята как не се протъркват...пробвала съм - ми не става. Водата не става за лубрикант все пак  Rolling Eyes

# 7
  • София
  • Мнения: 2 623
А как ще коментирате високо бюджетни филми със сумати недоглеждания в тях  Joy Даже имаше в едно предаване и даваха разни неща на забавен кадър - примерно в "Гладиатор" някаква колесница и отзад се вижда газова бутилка  hahaha
Последно гледах някакъв филм в който мъжът си поряза пръста и жена му го бинтова с едно мъничко бинтче ама най-много 2 см от пръста. Изведнъж някаква суматоха на двора те излизат да видят какво става и на мъжът целия пръст бинтован излизайки на двора  Joy Имаше и нещо с чашите в "Американски пай"

# 8
  • Мнения: 3 447
Мда, аз съм се 4удила примерно като се сексят в някой басеин или в банята как не се протъркват...пробвала съм - ми не става. Водата не става за лубрикант все пак  Rolling Eyes
Става, става, недей така Mr. Green

# 9
  • Мнения: 3 447
А как ще коментирате високо бюджетни филми със сумати недоглеждания в тях  Joy
Е как, прочутия часовник на хан Аспарух hahaha Във "Време разделно" също имаше една шахта в двора на конака...

# 10
  • Мнения: 843
 
Аха, или нещо като яко поркане и купонджийстване до 5 сутринта, 2 часа сън и перфектен изглед... аре на работа...
Абе ако не са филмите кой ще ни държи илюзиите, а?

М/у другото това за свещите и аз съм си го мислила  Mr. Green

 За свещите... може да е наела аранжировка.. пък и не е толкова сложно.., стига да я възбужда товаSimple SmileНо, общо взето ползват услуги, май.
Joy Joy Joy

Прекалено многог грим сутрин - няма нужда. Или перфектна прическа след сън.

Няма човек, които да го приеме.

Даааа, като някои дами в болници.. почти умиращи.. и с прически.
Или екшън със много търкаляне в кал и дъжд.  Мацето остава с малко черничко по бузките и перфектен грим..
 Най ме насмешава за 3- месечните бебоци,  които дамите раждат в някои филми. Белички, пухкави  ,големки,  направо отгледаниSimple Smile)

Последна редакция: ср, 31 май 2006, 22:46 от Найка

# 11
  • Мнения: 2 212
Темата е много яка...аз ще ви предложа да си изтеглите едно такова word документче с "Нещата, които може да научим от киното" ето от  тук


А по повод на това, което Джул каза, ето една снимка, филмът е "Троя" :  hahaha

# 12
  • Мнения: 3 447
Лошият удря с все сила мацката в лицето... и не, няма бушони, няма подуване, само изящна струйка кръв тръгва от ъгълчето на устните й, а тя е все така красива Flutter

А по повод на това, което Джул каза, ето една снимка, филмът е "Троя" :  hahaha


Това е Троянският самолет, не си ли чувала Joy

# 13
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
За мен е нелогична "класиката":
1.излизане на главния,та  герой,героиня от вана или под душа целия в пяна.
2.пристигайки от път(обикновено със самолет) куфара се поставя директно върху леглото.

# 14
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Темата е много яка...аз ще ви предложа да си изтеглите едно такова word документче с "Нещата, които може да научим от киното" ето от  тук



ами не става; дава грешка в сървъра newsm78 newsm78

Общи условия

Активация на акаунт