Какви пюрета давате на бебоците?

  • 4 952
  • 70
  •   1
Отговори

Анкета

Какви пюрета давате на бебоците?

Опции:

* Може да изберете максимум 3 опции.

  • София
  • Мнения: 43 904
Става въпрос по принцип какви давате, не в изключителни случай (на път, или огладняло навън бебе)   Grinning
може да избирате до 3 отговора Hug

сори ако ви се струват малко объркани опциите - приемам предложения и за др. опции просто сега не се сещам

# 1
  • Мнения: 8 917
Като беше на вашата възраст прояждаше пюрета - а след това готови+домашно приготвени тогава от свекърва ми, а сега - от мен Peace

# 2
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
За сега - готови!  Wink

# 3
  • Мнения: 46 438
И готови и домашни съм давала вкъщи, но когато сме били на път съм носила само адаптирано мляко  Laughing

# 4
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
На вашата възраст бях захранила само с готови, след това през седмицата от кухнята(редувах един ден зеленчуково и на другия месно пюре), а събота и неделя - готови.. Сега давам всякакви, но пак предимно готови и от кухнята.

# 5
  • София
  • Мнения: 43 904
На вашата възраст бях захранила само с готови, след това през седмицата от кухнята(редувах един ден зеленчуково и на другия месно пюре), а събота и неделя - готови.. Сега давам всякакви, но пак предимно готови и от кухнята.

а пък аз на тези кухни хич не им вярвам какви продукти слагат. все пак гледат да е евтино, което за мен си е все едно дали аз ще му го купя от пазара или те ще го направят, даже поне от към хигиена ще съм по-сигурна ако аз си му ги правя Wink

# 6
  • София
  • Мнения: 4 966
Еее бубу-хубава темичка.Тъкмо в помощ на моя случай WinkАз засега давам само готови,относно кухнята-никога не бих го записала за момента поне на такава.Та там захар блъскат,сок.кой знае какво още.
нa есен ще чакам селските просукти от селото.
От пазара все не ми стига смелост.Кой знае с какво тъпчат почвата...
А пък хипските неща и гербер,които ми допадат са едни сумиии.
Та засега на готови караме.

# 7
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
С първото дете първо почнах с домашни, но не ми ги харесаха. И минах на готови и кухня.
Сега ще съм на готови и кухня  Mr. Green Мързелана съм си аз Embarassed

# 8
  • Мнения: 748
аз още не давам, но като започнем захранването мисля да давам домашни  Peace

# 9
  • Мнения: 292
Само готови му давам, защото няколко пъти опитах да му правя домашни, но резултатът беше, че се оказах цялата оплюта Sick

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 926
Засега ядем само готови Peace

# 11
  • Мнения: 3 089
готови.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 101
Правя микс от домашно и купешко Peace

# 13
  • Мнения: 379
бебо папка само готови

# 14
  • Мнения: 7 186
Готови.

Общи условия

Активация на акаунт