Триколката пчеличка на Чиполино!!!!!!!!!!!!!

  • 1 667
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 551
Най-накрая  се появи триколката с  пчеличката. Най-изчистения модел. Какво търсене падна, но накрая го взехме за подарък и то точно днес като по поръчка за 01 юни.

# 1
  • Мнения: 953
ПОКАЖИ ГО ДЕ.

# 2
  • Мнения: 551
В сайта www.chipolino.com  разгледай каталога за 2006г и ще го видиш, модела се води: Триколко с дръжка  ЧИПОЛИНО

# 3
  • Мнения: 641
Къде се е появила? Laughing

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Ей, казвай бързо къде Laughing. Аз тема пусках за нея.... Laughing
 Хайде и ние искаме радост в къщи за празника/че точно сега преди 10 мин. платиха тук, в офиса Mr. Green/...Честит ви празник!!!!

# 5
  • Мнения: 551
В магазина в Дианабад Бебе+. Извадих страхотен късмет,защото бях там за пюрета и точно ги получаваха.Та  веднага се възползвах.

# 6
  • Мнения: 1 110
Krisi 1975 даи моля по-подробни кординати на този магазин.

# 7
  • Мнения: 551
Магазина се намира точно с/у входа на плувния басейн Диана/хотел Диана/в Дианабад.

# 8
# 9
Колко струва?Убих се да търся тези дни триколка и нищо не харесах.Дано да не свършат веднага Praynig
И да питам има ли някакви мелодии,свирки и т.н. ,че мойто зверче на това най-много се радва

# 10
  • Мнения: 551
Колко струва?Убих се да търся тези дни триколка и нищо не харесах.Дано да не свършат веднага Praynig
И да питам има ли някакви мелодии,свирки и т.н. ,че мойто зверче на това най-много се радва


Да има мелодия, а цената е 73лв

# 11
  • София
  • Мнения: 626
Днес бях в Пакостник на Овча Купел. Имаше триколката с  пчеличката. Цената е 69лв.

# 12
  • Мнения: 641
krisi 1975, благодаря  bouquet!
И ние имаме вече Пчеличка. Малката до преди малко го кара и в банята искаше да влиза с "кольото" Grinning.

# 13
  • Мнения: 551
krisi 1975, благодаря  bouquet!
И ние имаме вече Пчеличка. Малката до преди малко го кара и в банята искаше да влиза с "кольото" Grinning.

Супер baloni

# 14
  • Мнения: 1 110
 newsm78 изобщо не мога да го намеря в bgmaps този басейн/хотел. Адрес или друг ориентир?

Общи условия

Активация на акаунт