Help! Теракот 3 кв.м

  • 1 066
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 109
Момичета, във вас ми е надеждата!
Търся майстор да нареди 3 кв.м. теракот в банята. Когото и да питам, всички отказват за толкова малко, искат ако може 100 кв. за редене  Shocked Какво да правя, като банята е малка, има си плочки на стената, и по ред причини, няма смисъл да се подменят на този етап. Само теракот е нужен, че на комшиите отдолу им протича.
Така че, помагайте  Praynig!



# 1
  • Мнения: 1 492
Къде се намирате? И спешно ли е? Не ти обещавам нищо, но довечера ще питам комшията ми, той с това се занимава дали е свободен събота или неделя.

# 2
  • Мнения: 109
"Гоце Делчев"
Ще ти бъда много благодарна Hug

# 3
  • Мнения: 1 492
ок, ще ти пиша малко по-късно, като се прибере. Дано свърши работа. Ще бъдеш ли на линия, че може да има някакви майсторски въпроси Simple Smile. За 3 кв. не вярвам, ама знае ли човек.

# 4
  • Мнения: 109
След 19 ч.

# 5
  • Мнения: 5 539
Позната история. Обещай двойно заплащане, може пък някой да се навие.
Фаянсаджиите станаха голяма работа; днеска сто лева, ако изкарат, са недоволни Twisted Evil

# 6
  • Мнения: 3 089
и на нас ни отказаха да наредят 2 квадрата. накрая мъжът ми избесня и сам го намята. ряза плочките с флекс, защото нямаме машинка. отне му 1 ден. от тогава се шегувам, че е най-добрият фаянсаджия сред адвокатите и най-добрият адвокат сред фаянсаджиите  Joy

# 7
  • Мнения: 1 492
Писах ти на лични.

# 8
  • Мнения: 109
След дълги мъки намерихме човек да постави теракота, но ... сега пък ново двайсе ooooh! Не иска пари, нищо не иска #Crazy Проблемът е, че  е колега на мъжа ми, явно му е неудобно.  Човекът не е баш майстор, просто всичко му иде отръки. А иначе е художник, ама вятърът го е отвял надругаде... Не сме и особено близки (виждала съм го един-два пъти), така че не знам какво харесват и от какво/ако имат нужда вкъщи. Някакви идеи  Praynig

Последна редакция: чт, 13 юли 2006, 15:32 от valentina_

Общи условия

Активация на акаунт