Снимки от Париж

  • 1 022
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 464
Ето и моите снимки от Париж. Бяхме там  от 18ти до 25ти...ка не спря да вали.....ноооооооооооо престоят беше прекрасен

http://pg.photos.yahoo.com/ph/lucky_bdd/album?.dir=7b94re2

# 1
  • Мнения: 1 854
Много са хубави снимките - и героите на тях и забележителностите на града Wink
Хареса ми роклята ти - тьмната, с която седиш на леглото.Отива ти страшно много.
Разкажи кьде ходихте в Париж, примерно някое хубаво панорамно заведение, кафене и т.н.
На мен сьщо ми предстои пьтуване натам в края на месеца и дано времето да е по благосклонно. Преди време имаше и пусната тема вьв форума за Париж и сьбрах предожения, купих си и книжка-гид, но още едно прясно мнение, няма да ми е излишно.

# 2
  • Мнения: 464
Оранжево Небето, благодаря.
В Париж посетихме почти всички забележителности за туристи хехе.
Не бях очарована от "червения" квартал..очаквах повече от град с раземра на Париж, но все пак беше забавно.
СПоред  мен не си заслужават така наречените дневни или няколко дневни екскурзии предлагани от агенции. За същите пари можете само да посететите местата. 3 дневен пас за метро/авртобуси/влакове е към 20 евро на човек. МОже да обикаляте до припадък.
Заведения има адски много. Ние бяхма в хотел  в Манмарт(не съм сигурна длаи така се произнася). Оказа се доста оживено място...хора и коли денонощно.
Друго впеЧатление, което ще споделя е, че Париж е МНОГО скъп град....имайки предвид заведенията и стандарта на живот като цяло, но пък предполагам, че и заплатите им са на ниво.
Сувенирите си купихме около Айфеловата кула на половин цена. Пазариш се докато стигнеш разумна сума хехеххе
Пази си чантата в метрото и не носи много бижута. Мъжът ми има доста хубав часовник, който веднага беше забелязан и от "професионалистите" в метрото. Слава богу не се решиха да атакуват. Бяхгме свидетели на побой и кражба, но това е типично за всеки голям град.
За конкренти заведения нямам впечатления. Вечеряхме в ПЛанета Холивуд на Шан Зализе, Индиана(верига ресторанти- американски стил) и нчколко ирландски пъба. Аз лично не обичам да експереминтирам с храна и затова заложихме на това, което знаем.
Хмм пиши на лични, ако те интересува нещо повеЧе

# 3
  • Мнения: 1 393

Хареса ми роклята ти - тьмната, с която седиш на леглото.Отива ти страшно много.

хе-хе, точно това и щях да напиша и виждам, че ти си ме изпреварила!  Laughing Роклята е наистина жестока! 
И разбира се снимките- вижда се, че сте разгледали добре и сте прекарали приятно.
За първи път ли сте в Париж?

М/у другото как му се отразява на твоя американски мъж Европа? Носталгично ли е настроен за Америка или му харесва да живее там?

Кажи повече, интересно ми е (моят мъж би се навил за пътешествия, но никога да живее в Европа...то не че и аз съм тръгнала, де, но просто констатирам). Браво на теб, че си го навила така или иначе, това исках да кажа. Simple Smile

# 4
  • Мнения: 464
Мерсаж и на теб MrsG.
Европа му понася перфектно на мъжа ми. Мился, че повече американци трябва да дойдат в Европа, за да се "култивират" малко хахах. Той е живял тук  от 97 до 03 и сега пак( с изглед за поне 3 години). Харесва му и би искал тук да се пенсионира и живее, но има доста време до тогава. Не  всички американци са разглезени..поне не тези, които познавам. Говоря за неща от сорта на работното време на магазини и заведения и тем подобни. Известно е, че в САЩ почти всичко е 24/7 докато в Еверопа почти всичко е затворено в неделя и на всеки банк холидей. Кактои  и  да е, харесва му тук, но на мен ми харесва повече САЩ. ИЗбрахме Европа сега заради малката- да има възможност да вижда моето семейство често. Със сигурност знам, че дъщеря ми ще ходи в европейско училище като дойде време...хехехе

# 5
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
снимките са страхотни, Trouble Maker ...кога ли и а3 ще се метна до то3и красив град ?3а сега само ще ра3глеждам снимки, че с малкото не може да се органи3ира такова мероприятие.....

Общи условия

Активация на акаунт