Кои са любимите ви предавания?А сериали?

  • 2 963
  • 71
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Имате ли любими предавания и кои са те?Моите са -Господари на ефира ,Отечествен фронт ,Горещо,(макар че Венета Райкова в повечето случаи ме дразни),Часът на Милен Цветков и Тройка по никое време- което е по тв7.                                                                          А от сериалите харесвам -Клъцни-Срежи.Сега вече ще го дават всеки ден, не като досега един път в седмицата.

# 1
  • Мнения: 1 416
Аз също харесвам "Отечествен фронт" и "Часът на Милен Цветков"...
От сериалите те подкрепям за "Клъцни - срежи", обичам още "Безследно изчезнали", "От местопрестъплението"...

# 2
  • Мнения: 1 465
Имам, но не са български. Не обичам реалити шоутата. Тук има страхотни документални филми, публицистични предавания, а са ми любими сутрешното предаване по 2, това което го следва "C'est au programe" и вeчерните новини по TF1.

# 3
  • Мнения: 5 468
Аз гледам всички "бабешки" предавания Blush. "Дързост и красота", "Имаш поща", "Горчиво", "Сделка или не" /това май не е бабешко... може би пропуснах някое.
Гледам с голям интерес "Другата България" и въздишам ли въздишам, как са успяли в чужбина нашенци. Ама то трябва да се пробва де.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 630
За предавания - не гледам.
Сериали - Приятели, От местопрестъплението, ОС - кварталът на богатите и т.н., Алф - все още ме кефи  Laughing

# 5
  • Мнения: 5 577
"Дурзост и красота", "Реймънд" ... предавания не се сещам.  Thinking

# 6
  • Мнения: 3 575
Предавания май нямам, когато се сетя гледам Горещо - има интересни клюкини, но Венетка не мога да я трая.

Сериали - много!
От 1 седмица следя Футболни съпруги по Диема+, много е яко сериалчето, искам да си го дръпна от нета да изгледам и първите серии, но нещо не го намирам.
Други сериали, които следя, макар и не по ТВ /ТВ много рядко гледам/ са: Lost, Invasion, 4400, Desperate Housewives, Surface, Prison Break.
Ooo, и най-любим ми беше Battlestar Galactica, но трябва тепърва да чакам следващия сезон.

# 7
  • Мнения: 4 473
" Хавайски бряг "
" От местопрестъплението "
" Сексът и градът "
" Никита "

# 8
  • Мнения: 118
 Rolling Eyesсериали никак не обичам да гледам,но "такъв е живота","стани богат","отечествен фронт" и "вот на доверие" гледам с удоволствие.  Flutterа също понякога се заплесвам по "море от лубов","имаш поща" и "огледала". Naughtyа пропуснах- "кой е по по най" Laughing

# 9
  • Мнения: 779
"Господари на Ефира"
"Горещо"
"Изгубени"
"Приятели"
"Пълна промяна"
"Сделка или не"
"Сексът и градът"

# 10
  • в стаята
  • Мнения: 469
Любими предавания са ми
Часът на Милен Цветков, Стани богат, Тройка по никое време, Горещо

Любими сериали
ПРИЯТЕЛИ, От местопрестъплението, Жената в огледалото, Изгубени

# 11
  • Мнения: 4 621
Предавания - Горещо, Господари на ефира

Сериали- Изгубени, От местопрестъплението, Приятели, Ало Ало, Сексът и градът

# 12
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
Сериали са доста, но основно Факс лайф тача. Предавания Горещо, Господарите, понеделничните предавания на Слави, заради актьорите, Милен Цветков харесвам, Горещо и други.

# 13
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Гледам редовно "Пълна промяна".
От сериалите любим ми е "Приятели" - колкото и да го гледам, все ми е интересен.
Също много ми харесваше " На гости на третата планета" - преди го даваха по Нова телевизия. Заливах се от смях.

# 14
  • София
  • Мнения: 5 826
предавания - Горещо, Слави, Господарите, Пълна промяна - задължително  Laughing

сериали - Лост, Приятели /за 1000-ден път/, От местопрестъплението, един нов по ТВ7 - Смолвил

Общи условия

Активация на акаунт