Светло червило!

  • 1 265
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 661
Здравейте!Търся си някакво хубаво светло червило (не гланц или течно). Нежен цвят. В гама кафяво или праскова.Какво бихте ми препоръчали? smile3509

# 1
  • Мнения: 8 917
Здравейте!Търся си някакво хубаво светло червило (не гланц или течно). Нежен цвят. В гама кафяво или праскова.Какво бихте ми препоръчали? smile3509
Аз обичам сухите червила - не мога да понасям да ми е някакво мазно на устните Rolling Eyes И харесвам само светли цветове, защото устните ми се по-тъмни и ако сложа тъмно ставам като вампи, а със светлото си е перфектно. Ползвам най-вече на Лореал - страшно ми харесва, а любимотно ми е 909 номер с подходящ молив към него 643 Coral Pink Peace

# 2
  • Мнения: 661
Никой друг ли не използва светли червила?! newsm12

# 3
  • Мнения: 3 447
Ползвам чат-пат едно на Maybelline, от серията Watershine Diamonds. Точно прасковен е цвета, със златисти точици, номер 109 - Peаch Shimmer. Добре стои, нежно е, има хубав блясък, но не е трайно, защото е по-мазно.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 6 281
Манхатън,114 Аква пърлс + това на Дона

Ползвам чат-пат едно на Maybelline, от серията Watershine Diamonds. Точно прасковен е цвета, със златисти точици, номер 109 - Peаch Shimmer. Добре стои, нежно е, има хубав блясък, но не е трайно, защото е по-мазно.


Орифлейм-Вижънс-Фростед пинк - пише пинк,но е светло бежово

# 5
  • Мнения: 880
аз ти препоръчвам на Avon от серията My Lip Miracle Sequins-Champagne Shimmer или Peachy Gleam.На мен това ми е любимото червило,има блестящи частици,но не е мазно и е изключително трайно

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
От кафявата гама-Pupa 07, прасковен цвят с леко розов отенък пък е на Collistar- 6, води се цвят "rosa". Надявам се да съм ти била полезна.

# 7
  • София
  • Мнения: 498
Мис Сиксти - има ги в Бонжурите....много готино на цвят  N0 - 020 не е мазно , но не е и сухо около 4-5 лв беше. Свтло бежово с лек перлен оттенък , доста червила изпробвах докато открия това  червило.

# 8
  • Мнения: 13 512
Мис Сиксти - има ги в Бонжурите....много готино на цвят  N0 - 020 не е мазно , но не е и сухо около 4-5 лв беше. Свтло бежово с лек перлен оттенък , доста червила изпробвах докато открия това  червило.
Не е Мис Сиксти със сигурност! Missy  или Miss Sporty или нещо подобно беше марката

# 9
  • Мнения: 5 103
аз ползвам kryolan не бих заменила тази козметика за нищо на света.

# 10
  • София
  • Мнения: 35 911
Ползвала съм на Arcancil /Rose candide-475
Цветът е като пепел от роза, не е много кафяво. Като консистенция е много хубаво. Но съм го ползвала винаги с молив. Понякога това е от по-голямо значение - може да тушираш цвета.

# 11
аз ползвам kryolan не бих заменила тази козметика за нищо на света.

От къде си купуваш тази козметика,до колкото знам е професионална,има ли я тук в BG,горе-долу какви парие е?

# 12
  • Мнения: 630
Бих ти препоръчала Helena Rubinstein - Shooting Star-79. Аз съм с бяла кожа /тип Снежанка съм/ и това е едно от малкото светли червила които ми стоят добре.  newsm10

# 13
  • Мнения: 3 447
Другото, което обикновено ползвам е на Oriflame. Не знам точно как се казва серията, от тези в тъмносините опаковки. Номер 507 - Rose Pewter (Розов гранит се води). Но то е по-скоро пепел от роза, с лек златист оттенък. Много е трайно и от години си поръчвам такова Peace

# 14
  • Мнения: 17 407
Мис Сиксти - има ги в Бонжурите....много готино на цвят  N0 - 020 не е мазно , но не е и сухо около 4-5 лв беше. Свтло бежово с лек перлен оттенък , доста червила изпробвах докато открия това  червило.
Не е Мис Сиксти със сигурност! Missy  или Miss Sporty или нещо подобно беше марката

Miss Sporty, да. Хич не са трайни обаче,  лаковете стават.

Общи условия

Активация на акаунт