От къде да купя къща-палатка в София?

  • 1 494
  • 13
  •   1
Отговори
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
Наближава рожденния ден на дребосъчка и се чудя какъв да е подаръка. Виждала съм такава къща палатка при приятели и мисля, че ще й е интересно. Но не искам да е надуваема. Но от къде да купя такова чудо? Иначе съм отворена за други идеи за подарък. Ще съм ви благодарна, ако ме ориентирате малко, защото съм сама с малката и не ми се мъкне с нея по градски транспорт да обикаляме да търсим.

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
в Данет има доста модели,разгледай ги

# 2
  • Мнения: 2 125
Виждала съм такива в големия детски магазин (само за играчки) в кв. Мотописта, до Била на бул. България. Имаше доста интересни предложения там, но не бяха и много евтини Peace
Ето, намерих го - хипермаркет Комсед Peace карта и сайта на магазина

Последна редакция: пт, 02 юни 2006, 11:16 от stellina

# 3
  • София
  • Мнения: 2 181
В Метро също мисля че съм виждала.

# 4
  • Мнения: 748
и в Била има.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Имам такава къщичка от Метро, за около 20 лева я бяхме купили и за там съм сигурна че ги има, сега имат и едни такива масивни много хубавки, но са по 195 лева. Другият магазин в който съм виждала такива къщички е Марсел-а.

# 6
  • Мнения: 577
и тук на пазара в люлин ги има аз купих такава за 17 лева

# 7
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
Намерих страхотна къща във високата сграда на София-прес. Том и Джери са нарисувани има прозорче отстрани, което е надуваемо и е 24лв.
Благодаря ви за всички отговори и насоки Grinning

# 8
  • Мнения: 903
В Метро също мисля че съм виждала.
newsm10 newsm10 newsm10

# 9
  • Мнения: 5 140
Има и на Илиенци.
И там е около 20 лв.

# 10
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
...сега имат и едни такива масивни много хубавки, но са по 195 лева.
На снимка и на пръв поглед наистина са хубави. В понеделник ходих с идеята да я купя за Нели, обаче се оказа доста нестабилна и дори лекият ветрец тогава успяваше да й окаже влияние. Аз исках да я сложим в двора, но не ми се дават 200 лева за нещо, което ще издържи до първата буря Confused
Иначе от тези от 20-тина лева- в Метро със сигурност имаше. Нели има такава в къщи и в началото падаше голяма игра. Дори искаше да спи вътре. Бързо обаче й мина желанието Crazy

# 11
  • Мнения: 5 228
Днес купих на дъщеря ми къща от Метро за 20 лв. - до сега на нищо не  се е радвала толкова много. Едвам я накарах да отидем на разходка.  Laughing

# 12
  • Мнения: 3 268
в комсед зад била-20 лв

# 13
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
best.bg

Общи условия

Активация на акаунт