Доставка на цветя в България? Препоръчайте ми фирма, моля

  • 2 123
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 780
Ами това ми е молбата и питанката.
Изпращали ли сте цветя за България и с коя фирма? Доволни ли сте и коя фирма бихте ми препоръчали?
Аз се поразрових из интернет и намерих различни фирми, но все пак споделения от вас опит ще ми помогне в избора.
Благодаря ви предварително.

# 1
  • Мнения: 1 959
Аз ползвам Интерфлора и сам много доволна от тях Това е линка към тях правят и доставвка от Австралия
www.interflora.co.uk това е за Англия   
www.interflora.com.au това е за Австралия.Дано да съм ти помогнала.Поздрави

Последна редакция: пт, 02 юни 2006, 15:50 от aniji

# 2
  • Мнения: 3 116
http://flowerstobulgaria.com/

Познати са ми и ще ги държа лично отговорни ако решиш, но досега не съм ползвала тяхната услуга  Sunglasses Не че не искам мъжа ми да я ползва например, но това е една друга тема  Crazy

Ох, поздрави на Мелбърн Simple Smile Много го обичкам този град  Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 2 257
Скоро писах в подобна тема тук, за това колко съм доволна от www.margaritaflowers.com .

# 4
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Скоро писах в подобна тема тук, за това колко съм доволна от www.margaritaflowers.com .

абсолютно подкрепям.... Peace

# 5
  • Мнения: 780
Благодаря отговорите!  Hug
Интерфлората ми се вижда скъпичка, така че една от другите 2 фирми ще е. Благодаря ви още веднъж!

Amei-че, само да ти кажа, че винаги като чета твои постинги не мога после да откъсна очи от малкия сладур! Пу-пу, много е сладък, голям красавец! Да ви е жив и здрав!!!!

# 6
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
благодаря много 3а милите думи, Мили  bouquet  bouquet  bouquet
един мальк щурчо си имам в кьщи...сега 3апочна и да ходи и е голяма веселба у дома ooooh!

# 7
Privet! Sorry za latinicata:o(
Izpra6tali sme na nqkolko puti cvtq v BG. Ot http://www.margaritaflowers.com/Bulgarian/index.asp?csOp=7&CurrentGroup=99
Ot opita ni moga samo da te posuvetvem poru4ai si po internet, no se obadi na nqkoi v BG da prevede parite ot tam s po6tenski zapis, za6toto ima razlika v cenite na poru4ki ot 4yjbina i poru4ki ot stranata. Nie poslednite dva puti pra6taxme pari na na6ite v BG i te im gi pra6taxa s po6tenski zapis. Izliza dva puti po-evtino! Yspex! Pozdrav! Vaseto

Общи условия

Активация на акаунт