Той не иска секс...Какво да правя?

  • 31 370
  • 54
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12
От известно време - и то доста - любимия не иска да правим секс. Държи се както обикновено обвиняват жените, че се държат - или го боли глава, или е изморен, или не знам си какво... На мен това ми се отразява зле на всичко - и съм нервна и в лошо настроение, и сънувам разни сънища дето ме будят... А наскоро попаднах на това: http://www.tiabg.com/index.php?c=n&id=150&p=0 и направо се отчаях - всичко съвпада, само дето аз слабея, а не дебелея...Може ли сексът пък да е чак толкова важен и какво да правя? Ако почна да говоря и да се обяснявам колко зле се чувствам и той вземе, че се напъне, аз пък ще започна да се чувствам като че ли го карам насила да е с мен... Дайте съвет!!!...

# 1
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Говори с него, открийте заедно причината да не иска секс и я елиминирайте.

# 2
  • Мнения: 1 150
извинявай, че не е по темата.
Сайта ли популялизираш?
Гледам, че във всичките ти постове фирурира линк  newsm78
Ако греша - извини ме

# 3
  • Мнения: 479
Въпрос: Като казваш, че не иска секс, по принцип как се е стигнало до отговора? В смисъл, опитала си се да го предразположиш..? И до колко?
Аз съм доста пряма и на думи и на действия с моя човек и даже да му се спи.. има начини да му се "прииска". Имали сме моменти ( и двамата, не винаги по едно и също време), когато наистина продължително време и двамата сме били претрепани. Особено зимата. Този студ направо ми изпиваше силичките... Каква е работата на мъжа тИ?

# 4
  • Мнения: 431
Не мисля, че е редно да рекламираш сайта по този начин! Crossing Arms

# 5
  • Мнения: 479
И колко е това "доста" време  newsm78?

# 6
  • Мнения: 302
Здравейте приятели!

Не мисля, че е редно да ти отказва секс. Потърси първо вината в себе си и после в него. Не, че го защитавам - напротив.

1. Само вечер ли ти отказва или и в други моменти?
2. Какъв е бил секса ви преди?
3. Предразполагаш ли го достатъчно или ...

Ще дам пример с нас ... Заспивам капнал от умора и ... Разсънвам се, усещайки че ми правят френска. Първо си мислех, че нещо сънувам. Оказа се реалност.  Wink
Събудих се и дадох с огромно удоволствие това, което любимата ми желаеше ... Нищо, че бях събуден в малките часове ... Струваше си!

Пробвай този вариант!

Поздрави!
 

# 7
  • Мнения: 12
ами проблема не е, че не се получава, когато се случи, а че се случва рядко...няма проблем с това, че аз не го предлазполагам - по принцип ни е много хубаво. а аз не мога да досаждам - чувствам се кофти, като усетя, че не му се занимава с това, да го ръчкам

# 8
  • Мнения: 8 917
Изнасили го  newsm62 без думи Mr. Green така няма да се налага да говорите и ти ще си доволна Peace Сега сериозно  - ами разговори, разговори, разговори и като не стане ....ами пак опираме до изнасилването Mr. Green.....пак се отплеснах ooooh!....отидете някъде двамата, започнид а тренираш, купи си еротично бельо, направи за двамата робантична вечеря - и останалото ще дойде само Peace

# 9
  • Мнения: 479
ами проблема не е, че не се получава, когато се случи, а че се случва рядко...няма проблем с това, че аз не го предлазполагам - по принцип ни е много хубаво. а аз не мога да досаждам - чувствам се кофти, като усетя, че не му се занимава с това, да го ръчкам
Честно, от първото изречение нищо не разбрах.. newsm78

# 10
  • Мнения: 12
какво не ти е ясно - няма видими причини да не го правим често, но не го правим, защото той ми дава да разбера, че не иска
не че ми казва, че не иска - то си личи по поведението

# 11
  • Мнения: 1 150
какво не ти е ясно - няма видими причини да не го правим често, но не го правим, защото той ми дава да разбера, че не иска
не че ми казва, че не иска - то си личи по поведението

Добре, де спокойно  Peace
Очуждил ли се е от тебе? Имате ли някакви контакти изобщо?
Или всичко е както преди, но липсва секс?

# 12
  • Мнения: 479
Ами аз бих "понахалствала"... Ще се правя на ударена, че не забелязвам, че той не иска и няколко дена подред ще го тормозя... Докато му стане НАВИК

# 13
  • Мнения: 12
всичко си е както преди, само секса почти липсва...не че гоня някакъв норматив - хич не ме интересува кой колко пъти го прави седмично - ако на едни им се иска всеки ден, на други може да им стига веднъж в месеца и всичко да си е ок, но когато на единия му стига едно, а на другия - не, вече е кофти

# 14
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ама ти предлагаш ли му се, искаш ли си, че ти отказва?  Sunglasses
В такъв случай, просто престани да му говориш по този въпрос и не обръщай внимание. Дръж се и ти така, не е сложно. Може човекът пък да е нещо депресиран и нищо да не му се иска... Не се товари, то ще си покаже що е то!
Съветвам те да обърнеш внимание на себе си в този момент, но не защото може да си непривлекателна за него, а за да си повдигнеш самочувствието и да разполагаш със себе си, да се поглезиш и да не мислиш за правене на любов сега, а друг път. Ако той има проблем, за който не би могла да му помогнеш и не иска да разисквате (както разбирам), то обърни се към себе си и си подари малко внимание. Може да му дойде друг акъл.
Успеф! Всичко ще се оправи!

Общи условия

Активация на акаунт