Хотел "Дюн" в Слънчев бряг?

  • 3 788
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 208
Имаме резервация за този хотел за две седмици към края на Юли. Чували ли сте нещо за този хотел? Подходящ ли е за малки деца? Благодаря ви.

# 1
аз бях там първото лято като го откриха Grinning
тогава беше жив Г Илиев и посетителите бяха малко ..хм,досешташ се вероятно какво имам пред вид Rolling Eyes
но поне ще имаш просторен плаж (частен) и първокласна кухня Peace
а, и козметичния салон е страхотен

приятно прекарване

# 2
  • Мнения: 1 180
Не съм почивала в този хотел, а и нямах желание - беше пълен с мутри /и техните придружителки/, иначе е на супер място! Сега не знам какви са почиващите там, но ако са си същите....(представям си децата ми да се разреват или нещо такова и да ми се озъби някой дебеловрат.../. Хотела изглежда много добре, само стаите са малко странни, нещо не ми допада тоя стил...
Приятна почивка и дано сте доволни!

# 3
  • Мнения: 562
Не съм почивала там, но пробвахме ресторанта. Хотелът според мен е хубав, на супер място и със страхотен плаж. Мисля, че ще останеш доволна.

# 4
  • Мнения: 270
Хотелът е супер луксозен,индивидуален и отговаря на всички критерии за категорията си.Определено мисля,че ще останете много доволни.Нямаше да бъде лошо,ако в България имаше повече хотели от такъв клас.

# 5
  • на път
  • Мнения: 2 804
Мястото е страхотно!!! Но за жалост не бих почивала там заради публиката ... и въобще на Слънчев бряг не ми се ходи от миналата есен. Неприятно застроено с огромни хотелски мутанти /може би само Дюн прави изключение/, пълно с хора, шумно ....
Видях в разни туристически сайтове, че много са им паднали цените на хотелите там /провален им е сезонът заради строителството/ и спокойно може да се почива в разгара на сезона за 35лв на първа линия в приличен хотел.

# 6
  • Мнения: 5 539
Хм, че той не работеше преди десетина дни, като бяхме на Слънчев Бряг Rolling Eyes Даже ми казаха, че въобще нямало да работи това лято. Може и да не е вярно, щом имате резервация.

# 7
  • Мнения: 208
Хм, че той не работеше преди десетина дни, като бяхме на Слънчев Бряг Rolling Eyes Даже ми казаха, че въобще нямало да работи това лято. Може и да не е вярно, щом имате резервация.

Това пък за първи път го чувам #Crazy сериозно ли говориш? Ние вече си платихме и се надявам да не останем на сухо.

# 8
  • Мнения: 7 474
Той е на самия пясък на плажа и е страхотен. Но имай предвид, че мястото е много оживено и то до късно през нощта.

Последна редакция: вт, 06 юни 2006, 19:45 от Leo

# 9
  • Мнения: 2 663
Просто го продадоха,иначе си работи
Мисля,че ще останете доволни

# 10
  • София
  • Мнения: 2 044
Перфектен е хотела PeaceПлажа пред хотела е само за гости на хотела.Как са сега цените?Преди беше цифра

# 11
  • Мнения: 208
245 евро за апартамент, 140 евро за двойна стая.

# 12
  • Мнения: 494
Hotelat e strahoten i mojebi e edin ot malkite velikani  na Slant4ev briag,namira se na samiat briag na moreto.6te ostanete dovolni Grinning

# 13
  • Мнения: 234
До Цветулка: Изобщо не се колебай,хотела е супер! От самота откриване ходя с децата там.Малката беше на 1г и всичкия персонал се въртеше около нея.Специална кушарка,ежедневно сменяне на бельото на кошарката,готваче непрекъснато ме питаше какво обича детето и приготвяше супер храна както за нея така и за нас.От рецепцията постояно ме питаха дали искам някоя жена да ме отмени та да си почивам добре и др. такива.Стаите и апартаментите са много добри,плажа идеалин за малки деца,а колкото до мутрите имаше но по-скоро играеха с децата отколкото да ги притесняват.А най -хубавото е ,че в  хотела е много спокойно и няма групи и народ който да се блъска напред назад.
Малоко дълго стана,но исках да си кажа мнението.Приятно изкарване ,а може и да се видим....

# 14
  • Мнения: 208
Много ви благодаря за препоръките! Радвам се, че няма негативни отзиви и съм доволна че решихме да изберем този хотел, въпреки че все още не сме по4ивали там.

Общи условия

Активация на акаунт