Въпрос към тези, които са пили Мастодинон

  • 15 784
  • 10
  •   2
Отговори
  • Мнения: 4 371
Ами трябва да го пия, но понеже съм малко параночина на тема лекарства и най-вече нежелани реакции, може ли да ми кажете, дали сте имали някакви реакции като халюцинации и състояния на обърканост?
Ужасно ми звучи и направо ме е страх да го пия Confused

# 1
  • Мнения: 144
Пих го преди време, но май не съм забелязала да има странични действия, ама  състоянието на обърканост по онова време ми беше постоянно.  CrazyНе знам дали съм си внушавала, но каточели ми потискаше ПМС .

# 2
  • Мнения: 2 196
На мен ми се наложи да го пия доста време,но не съм забелязала да има странични действия. Peace

# 3
  • Мнения: 468
Нямах странични ефекти, пих го 6 мес.

# 4
  • София
  • Мнения: 11 692
Не си спомянм клко време го пих,но нямам спомен за странични реакции!Освен това Мастодининона е на билкова основа.

# 5
  • Мнения: 993
От него нито странични действия, нито полза имаше! Пих го около 2 години (с малки прекъсвания). Накрая пак минах под ножа...

# 6
  • Мнения: 3 405
Пих около 3-4 месеца, нямаше странични действия, халюцинации нямах със сигурност, а дали ми помогна не знам.
След това пих хомеопатични капсули Фемикур и от тях качих 7 кг Shocked
За какво ти го изписаха?
Аз го пих заради бодежи в гърдата, които след това се оказаха невралгия и ми помогнаха витамин В комплекс и Невралгин, и още нещо от този род.

# 7
  • Мнения: 4 371
Изписаха ми го, защото имам болежки в едната гърда, обикновено преди М да ми дойде. Но гърдите като цяло не са ми напрегнати, само там, то е нещо буцесто или аз така го определям newsm78
Сега като ви чета се чудя дали изобщо да го започвам. Уф....

# 8
  • Мнения: 5 299
Щом са ти го изписали, не е току така. Аз имам мастопатия, пих Мастодинон 3 месеца(сутрин и ве4ер по 15 капки), но лекарката ме предупреди,  1 час преди и след приема да не пия кафе и да не пуша. Аз естествено, дори забравях да ги пия редовно, така 4е не мога да кажа, 4е не ми е помогнал. Освен това е хомеопатично лекарството.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 431
Аз го пих, не съм имала проблеми.

# 10
Изписаха ми го, защото имах болежки в едната гърда, обикновено преди М да ми дойде. Но гърдите като цяло не са ми напрегнати, само там,
И при мен беше за същото. Пих го 1 месец по 30 капки сутрин и вечер. Имаше ефект - вече нямам болки. Не съм забелязала странични  ефекти, докато го пиех, а даже, както каза frina, имах чувството, че подтиска  ПМС.

Общи условия

Активация на акаунт