Ако мъжа ви ви изневерява ....?

  • 11 704
  • 91
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 474
Запитах се заради другата тема за приятелката и изневярата.  Tired

Ако вашия мъж ви изневерява и някой близък е научил, видял и т.н.  бихте ли искали да ви каже ?  newsm78  Винаги съм казвала на мъжа ми (макар и на шега, ако прави нещо никой да не разбира). Ако е било само секс за една нощ, което за мъжете е често срещано явление за жалост, не е ли по-добре да си спестим тази информация. Защото ако е сериозна връзка ще си проличи бързо и по държанието и по др. неща, няма как да не се усетиш.Какво ще кажете по въпроса?


 1dating 1dating

# 1
  • Мнения: 27 524
Не, разбира се. Приемам изневярата като неизбежно зло в човешкия род, НО  Naughty направена интелигетно, без да се разбира никога за нея. Нещо, което не знам, не може да ме нарани. А предполагам, че до някаква степен действа освежаващо на брака, малко или много си омръзваме. Но ако разбера , не знам как ще реагирам, но всичко ще се срине. Та ако трябва да я има - тайно. Никакво казване и разбиране. Никога  Stop

# 2
  • Мнения: 431
Да, искам да знам! Не искам да съм наивна глупачка. Колкото по-скоро, толкова по-добре, така бих получила малко повече време да помисля и да реша какво да правя. Майка ми така навремето до последно си затваряше очите, чак любовниците започнаха да й се обаждат пияни нощем по телефона и да я уведомяват къде си го развява баща ми.  Rolling Eyes Не вярвам в "тайните" изневери, рано или късно истината лъсва.

# 3
  • Мнения: 3 091
Изобщо не искам да знам!
1. Този който е видял, може да не е разбрал - но хоп - съмнението е родено, а най-лесно се губи доверие. т.е. върви доказвай, че нямаш сестра
2. ако е забежка, нещо несериозно - хич не ме интересува! Ако е сериозно - той сам ще ми каже.

не позволявам други хора, та било и близки, да се намесват в личния ми живот! отстрани е друго! когато ми трябва мнение - искам съвет, но толкова.

# 4
  • Мнения: 765
 Ако е някой много близък човек  ще ми стане мъчно , че не ми е казал , но при други обстоятелства не . Не бих искала да разбирам от познати . Съгласна съм с Блонди , че това ,което не знаеш не може да те нарани , друг е въпроса , че и в двата случая ме правят на глупачка  , независимо дали знам или не.

# 5
  • Мнения: 612
Да, ще трябва да знам, не само искам. Надявам се да не се случва, защото не съм човек , които прощава. Щом аз мога да не изневерявам и мажа ми трябва да е на ниво и да не си позволява. Не оправдавам секс за една нощ или един-два пъти, ако той го прави , значи хипотетично и аз мога и къде отива тогава семейството, хармонията и въобще кака ще погледне детето си след такава гнусна история.

# 6
  • София
  • Мнения: 7 097
Не, разбира се. Приемам изневярата като неизбежно зло в човешкия род, НО  Naughty направена интелигетно, без да се разбира никога за нея. Нещо, което не знам, не може да ме нарани. А предполагам, че до някаква степен действа освежаващо на брака, малко или много си омръзваме. Но ако разбера , не знам как ще реагирам, но всичко ще се срине. Та ако трябва да я има - тайно. Никакво казване и разбиране. Никога  Stop

# 7
  • Мнения: 356
Ако ми изневери предпочитам да не разбирам.
Но ако се случи и узная ще му покажа вратата.Може да съм малко старомодна, но мисля че няма да мога да му простя и да заживея с това.Дано никога да не се случва, а ако недай Боже се случи не искам нито да знам , ното да чувам за това.

# 8
  • Мнения: 1 417
Работата ми е свързан с много мъже, различни по възраст, благосъстояние, интелект - ами те такова `животно` дето не изневерява  newsm78, май нема...
Ако е нещо сериозно /да не дава господ/ рано или късно ще разбера SadАко е инцидентно - не искам да знам. , ама за зло или добро май 6тото ми чувство е хипер развито...

# 9
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не, разбира се. Приемам изневярата като неизбежно зло в човешкия род, НО  Naughty направена интелигетно, без да се разбира никога за нея. Нещо, което не знам, не може да ме нарани. А предполагам, че до някаква степен действа освежаващо на брака, малко или много си омръзваме. Но ако разбера , не знам как ще реагирам, но всичко ще се срине. Та ако трябва да я има - тайно. Никакво казване и разбиране. Никога  Stop
Споделям Peace
Когато бях по-млада смятах, че изневярата е недопустима. Но с времето приех, че тия неща се случват в един момент и не можем да ги избегнем. Поне да не научавам истината! Praynig Отказах се да задавам въпроса "Верен ли си ми?". Той съще не ме пита... Така е по-разумно Peace

# 10
  • Мнения: 27 524
Моногамията по принцип е против и ненормална за човешката природа. Тя е резултат на дълбоко обмисляне, чувства, интелигентност и премерени разсъждения. Ако има нещо сериозно, тогава, искам, да знам, защото отиваме в друга посока. Ако е нещо инцидентно и недомислено...хм...ужасно е наистина подобна случка с любовта и доверието, но по-добре да не знам. А и честно да ви кажа, ако мъжът е мъж на място и се е случило нещо подобно (никой не е застрахован, няма какво да си заравяме главите в пясъка, мъжете са си слаби същества  Mr. Green ), той ще се чувства достатъчно зле.

# 11
  • Мнения: 46 437
Да.
Задължително!

# 12
  • Мнения: 221
Мерси от доброжелатели! Не искам да знам.

# 13
# 14
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ние сме модерна фамилия. Той като ходи и аз ходя, ама без да се привързваме, само заради разнообразието. То омръзва бе, едно и също!  Mr. Green
Казваме си, разправяме си кой, къде... Нали сме приятели и всичко си споделяме! Мдаа.

Общи условия

Активация на акаунт