Манячки ли сме??????

  • 4 779
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: 400
Днес ме обидиха. Една "приятелка" ми каза, че съм маниачка без работа щом по цял ден се ровя в сайтове за бебчета и във форуми като този. Истината е, че ми е приятно. Намирам нови приятели и полезни от практиката съвети. Освен това си отдъхва за миг и се зареждам с енергия. Нека всички, които мислят като мен да драснат ред -два.

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Не сме Wink

# 2
Абе мания си е клуба - поне за мене. Ама от хубавата Wink  Grinning

# 3
  • Варна
  • Мнения: 2 171
И аз мисля, че е мания Wink . Обаче по- приятна и безвредна мания от тази едва ли има Stuck Out Tongue ...

# 4
  • Мнения: 272
До някъде... .
Отлагаме и чистене и готвене понякога и седим тук....
може би не с всички е така..  Confused

# 5
  • Мнения: 189
Да много ми харесва да си ровя и да си кисна тук , особенно сутрин с чашка кафе  morning . Казвам на всички близки мои нови майки. И по този повод да ви разкажа една весела историйка - зълва ми попитала   един неин колега млад татко, дали иска адреса за да си чете жена му а той се ухилил и казал че тя само това прави та "детето не гледа даже, се там кисне"
 Grinning

# 6
  • Мнения: 2 567
За мен си е чиста мания, вече съм дори пристрастена...
Synny, и аз отлагам често домакинската работа хехе

# 7
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Цитат на: Eli_And
Днес ме обидиха. Една "приятелка" ми каза, че съм маниачка без работа щом по цял ден се ровя в сайтове за бебчета и във форуми като този. Истината е, че ми е приятно. Намирам нови приятели и полезни от практиката съвети. Освен това си отдъхва за миг и се зареждам с енергия. Нека всички, които мислят като мен да драснат ред -два.

А...тя 'неандерталка' ли е, като си гледа детето по бабини съвети? Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 238
Ако наистина е, за да се заредиш с енергия и идеи - не е лоша мания. Виж, ако обсебва голяма част от времето ти и продължи дълго време - може би наистина трябва да преоцениш приоритетите си!

Но ти имаш едва 61 мнения като виждам, така че едва ли си точно голяма "маниачка".

# 9
  • Мнения: 400
Цитат на: boo
Цитат на: Eli_And
Днес ме обидиха. Една "приятелка" ми каза, че съм маниачка без работа щом по цял ден се ровя в сайтове за бебчета и във форуми като този. Истината е, че ми е приятно. Намирам нови приятели и полезни от практиката съвети. Освен това си отдъхва за миг и се зареждам с енергия. Нека всички, които мислят като мен да драснат ред -два.

А...тя 'неандерталка' ли е, като си гледа детето по бабини съвети? Rolling Eyes


Просто мисли, че това е загуба на време. Доверява се само на джипито и критикува всички останали.

# 10
  • Мнения: 400
Аз влизам и в други форуми. Включвам дете то си в конкурси в интернет и по разни списания. Чета статии и коментари в разни сайтове и т.н - за някои това е мания

# 11
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Аз пък намирам много ценна информация тук. Определено Джипито не може да знае колкото 50 джипита (български и чужди), чиито мнения виждам тук синтезирано в отговор на всеки мой въпрос... Wink

# 12
  • Мнения: 2 274
Ти защо си се впечатлила от нейните думи... Confused: Лично аз пиша тук и в един руски форум....научих толкова много неща, пиша си с мами от всички краища на света...Мисля, че този вид общуване ме обогатява...понякога сама си правя почивки, когато прегрея....По-скоро приятелката ти има проблеми в общуването Sick  - в 21 век Интернет общуването не е мания, а начин на живот!

# 13
  • Мнения: 2 489
След като прекарвам на ден по няколко часа , смятам, че е мания, след като къщата ми страда от това, но все пак това е доста полезна мания!
Информацията, която съм получила тук е безценна.
Моето лично мнение за конкурсите, обаче е малко по-крайно.
Прави това, което ти харесва, щом се чувстваш добре - не слушай други критични мнения!

# 14
  • Мнения: 2 195
Цитат на: Honda
Абе мания си е клуба - поне за мене. Ама от хубавата Wink  Grinning

И аз така мисля,ако не влизам няколко дена във форума съм като болна,все ме 4овърка нещо #Onfire  #Onfire  #Onfire

Общи условия

Активация на акаунт