Козметика SEVENTEEN!!!!

  • 4 303
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 661
Мнения?Препоръки?
Аз лично имам някой неща и съм много доволна! Споделете и вие, ако сте ползвали нещо на Seventeen. newsm26

# 1
  • Мнения: 5 255
Да, ползвам техен гланц и съм доволна  Peace

# 2
  • Мнения: 5 647
Преди време имах червило и лак. Не ставаха за нищо. От тогава не съм си взимала нищо на тази марка.

# 3
  • Мнения: 919
Имах техен лак - пълен боклук Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 7 186
Моливи за устни и вежди- супер са, имам и руж- също е хубав. Друго не съм ползвала.

# 5
  • Мнения: 35 891
Имах техен лак - пълен боклук Rolling Eyes

и аз това съм ползвала - на същото мнение съм!

# 6
  • София
  • Мнения: 3 787
Фен съм на глосовете им Hug Всичките са страхотни и миришат приятно

# 7
  • Мнения: 686
аз имах лак за нокти - много хубав беше, но бързо засъхна в шишето

# 8
  • Мнения: 1 028
И аз изгорях с един лак за нокти,ма такваз отвратия начи..

# 9
  • София
  • Мнения: 35 814
Когато ги пуснаха за първи път на нашият пазар, бяха хубави (преди 15 год.) Купувала съм почти всичко - лак, червило, моливи и  т.н. - не бяха лоши. Преди 4-5 год. си купих червило - боклук, мислех че така се е случило. После разбрах че имало и много ментета.
В момента ползвам молив за устни и не е лош - дали е менте - незнам  newsm78

# 10
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Преди години си бях купувала една сива очна линия - е, няма такъв цвят - страхотна беше и трайна и не се размазваше - чудо. И от едно червило много съм доволна. Сега имам лак за нокти - ми нищо му няма - много си е траен даже. Глосовете им обаче са пълен ужас. И молив за устни скоро си купих, че много ми хареса цвета - кошмарлък някакъв се оказа. Не съм им фен.

# 11
имам лакове и си ми харесват много даже, повече от O.P.I.! А топ-лака е просто супер.

# 12
Коректор за тъмни кръгове под очите - мазен е и не изсушава кожата. Много ми харесва, а и цената му беше ниска - ок 7 лв.  Wink

# 13
  • София
  • Мнения: 10 291
Аз съм фен на безцветния им гланц за устни със силикон, определено е един от най трайните които съм използвала!

# 14
  • София
  • Мнения: 625
Ползвала съм техни сенки и бяха страхотни, но това беше преди 3 години. За сега не мога да коментирам!

Общи условия

Активация на акаунт