Има ли раждали при д-р Жанна Колева от Св.София

  • 841
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 315
В момента д-р Колева следи бременността ми в частния й кабинет. Още не съм поставяла пред нея въпроса за раждането, но то бавно бавно наближава.
Интересува ме има ли раждали при нея, заплащали ли са, какво е било отношението и всичко, което се сетите, че би могло да ми е от полза. Предварително благодаря!

# 1
  • Мнения: 272
След като ходиш при нея би трябвало да си си изградила мнение вече. Да, аз родих при нея и мога да кажа само суперлативи. Първо, отношението и е перфектно, второ, професионализма и е безспорен. Например, категорично забрани на акушерката да ми прави епизотомия. Накара анестезиоложката да бъде при нас през цялото време. Платих официалните 500 лв.

# 2
  • Мнения: 733
До колкото ми е известно е много добър специалист, но за съжаление казват, че вече искала пари за да обърне внимание иначе не  Confused

# 3
  • София
  • Мнения: 293
и аз раждах при нея и съм много доволна.
по принцип, за да избереш който и да е лекар от Св.София да ти води раждането, плащаш по официален ценоразпис 500 лв на лекаря, който внася една част в болницата и срещу това получаваш специална карта от болницата, че имаш избран лекар.
повече от тези 500 лв не съм й плащала. и при мен доведе анестезиолог, който стоя през цялото време - и на него не съм плащала допълнително.

# 4
  • Мнения: 315
Благодаря ви за мненията!

Общи условия

Активация на акаунт