За сънищата.....

  • 3 950
  • 38
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 63
Вярвате ли и може ли да тълкувате сънищата си?  Thinking
Не знам защо, но днес имам много ясен спомен за това, което сънувах!
Споделям го, защото не ми се случва често /да помня какво сънувам/

Та на въпроса: тази нощ сънувах толкова много вода и такива големи порои, че се чудех как да ги преодолея, за да стигна до там, където искам. И всичката вода беше мътна, кална и много, много бурна. Rolling Eyes
Ужас беше! Какво ли ме чака? newsm78

# 1
  • Мнения: 5 255
Чакай и ще видиш  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 5 647
Провери в гугъл. Напиши "съновник" и ще ти излязат няколко такива.

# 3
  • Мнения: 7 474
 Naughty Изобщо не умувам върху сънищата  Naughty

# 4
  • Мнения: 5 299
Чувала съм, че мътната вода са неприятности Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 2 550
Naughty Изобщо не умувам върху сънищата  Naughty

 newsm10

# 6
  • Мнения: 545
Баба ми казваше, че ако сънуваш дълбока и мътна вода е много хубаво! Така че очаквай нещо хубаво да ти се случи, но какво точно...

# 7
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Чувала съм, че мътната вода са неприятности Rolling Eyes

Аз пък обратното.
Чувала съм, че бистра спокоина вода значи много неприятности и скрити опасности, а бурна и мътна вода е на хубаво  Flutter
Иначе и аз не им вярвам на тия неща Mr. Green

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 63
Май наистина отговора е в чакането.....
Аз съм настоена позитивно - я какво слънце ни огря в София след гръмотевиците нощес и сутринта.......

Очаквам нещо ХУБАВО!!!
ако дойде де...

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 789
Мътна вода значи, че ще хванеш голяма риба  Grinning

# 10
  • Мнения: 295
dama_pika, провери тук:
http://www.horoskopa.com/dreamer.php

по принцип знам, че мътната вода не е на хубаво... съжалявам Sad

# 11
  • Мнения: 258
Не го мисли толкова този сън. Сънувала си много вода, понеже цяла нощ валя.  Grinning

# 12
  • Варна
  • Мнения: 315
Аз преди седмица сънувах, че ям банани и ми е пълна чантата с банани и не мога да ги изям. Crazy Laughing
И мъжа ми ме бъзика вика ами значи ще те направят на маймуна тези дни. Laughing
И гледах в съновника и ми реално като се огледам ситуацията е точно такава. В съновника пише 
 
Банан
ако видиш насън, скоро някой досадник ще се лепне за теб. Ако ядеш банани, предстои ти усилен и изтощителен труд.

Та май точно това ме чака #Crazy
А досадника беше една брокерка от Адрес. Ужасни са. #2gunfire
 

# 13
  • софия
  • Мнения: 4 974
ще имаш големи препиадствия,няма да ти е лесно,но е съня ти вещае хубави неща...
ако щете вярвайте но аз моите сънища си ги зачитам.в първта ми сесия като студента една вечер преди изпита сънувах майка ми ( лека и пръст) която ми подаде листче с номерата на въпросите-резултатът -имам 6-единствената от курса по философия..........
това е наи безобидния пример който ви давам,защото ако разберете че се шашнете.
и все пак съм на мнение че сънищата може да си ги разгадае само този на който са донесени,нещото в което абсолютно вярвам обаче е връзката с близките хора които са си отишли от този свят.Така например майка ми (лека и пръст)ми даде да разбера че сестра ми ще има проблеми с втората си бременност.Значи съня е следния...

 Майка ми държи едно бебенце (момиченце) и нещо притеснено ми говори за сестра ми.
старнно,помислих си аз и реших че това е във връзка с тогавашни проблеми на кака.
След два месеца обаче кака ми се хвали че ще си имат бебе.Всички бяхме щастливи.
в петия месец кака направи спонтанен аборт-трагедия ,много мъчно и беше
Тогава си обчсних абсолютно всичко от съня от доста преди това....

ако щете вярвайте.............

# 14
  • Мнения: 1 793
аз от време на време обръщам внимание на сънищата си. В смисъл, че се опитвам да ги тълкувам по някакъв начин. В повечето случаи обаче не им обръщам внимание. Онази вечер сънувах, че ми падат зъбите. Предните ми се клатеха, но не паднаха, а повечето от останалите зъби ми изпадаха. Много гадно беше усещането на сън. На другия ден като прочетох в разни съновници и се втрещих - ми то много гадни неща пише за тоя сън. И честно казано ми е едно свито сега.

Общи условия

Активация на акаунт