въпрос за спирала

  • 740
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 860
 Моля, ако модератора преценид а премести темата!
Въпроса ми е следният: От 5 месеца съм със спирала, следствие на която цикъла ми се удължи почти двойно и времето в което не съм неразположена получавам единични кървенета. При последния преглед доктора ми каза, че е добре всичко, но не ми отговори дали удълженият цикъл и кървенето са само за първите няколко месеца или това ме чака през цялото време докато съм със спиралата. Никъде не намирам информация, за това моля мамите които са били и са със спирала ми кажат как е при тях.  Heart Eyes

# 1
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 377
През първите 5-6 месеца след слагане на спиралата и на мен цикъла ми се удължи с 2-3 дена и течението беше доста по-обикно от преди. След това всичко се нормализира, менструацията ми се върна в старата продължителност - и като течение и като период на идване, единствено през първия ден на теченоие е доста обилна, но това се търпи.  Hug

# 2
  • Мнения: 1 949
А аз се чудя се дали да слагам спирала. Даже пуснах подобна тема в "Здравословни проблеми, здравна каса, здравеопазване".  Така че ще следя темата с интерес  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 5 103
Аз мисля да слагам, след 1вата година цикъла се регулира.

# 4
  • Мнения: 47 973
аз  бях със спирала преди второто бебе,наистина ми се поудължи цикъла,(с един-два дена),но иначе бях доволна,свикнах с нея много бързо...мисля че си е до организъм

Общи условия

Активация на акаунт