За и против раждането секцио, при възможно

  • 1 495
  • 30
  •   1
Отговори
Здравейте,
Аз съм най-новият потребител във форума и тъй като очаквам мойто слънчице да се появи в края на този месец се интересувам кой е най удачният вариант. Мненията са противоречиви. По принцип съм осигурена, ако имате информация за раждане секцио на прилични цени също ще Ви бъда благодарна за информацията. newsm78

Последна редакция: пт, 02 юни 2006, 20:48 от Veroni

# 1
  • Мнения: 8 917
Здравейте,
Аз съм най-новият потребител във форума и тъй като очаквам моето слънчице да се появи в края на този месец се интересувам кой е по-удачният вариант. Мненията са противоречиви..
По принцип съм осигурена, но за секциото цените варират от  /500-1800лв/. Ако имате информация за прилични цени и услуги ще Ви бъда благодарна. newsm78
500 лв е напълно приемлива цена за секцио - в Св.София мисля, че е толкова Peace Колкото до дилемата - разбира се съм ЗА секцио, както и които пък са раждали ще са ЗА нормалното. Peace

# 2
# 3
  • Мнения: 1 030
мисля, че няма по-добро от нормалното раждане. Чувала съм мнения на много лекари, чувала съм също от лекари, че техни колеги в последно време спекулират със секциото / понеже се заплаща по-скъпо/. Няма по-добро от естествените неща - както например кърменето пред изкуственото хранене.
Аз наскоро родих - нормално, не съм си и помисляла да искам секцио, ако намам показатели за това. Наистина, раждането е едно изпитание, при това не леко, но всички сме дошли на тоя свят по такъв начин....
Преживява се, не се плашете. После като видиш малкото съкровище разбираш, колко много си е струвало да изтърпиш всичко....

# 4
  • Мнения: 4 621
Аз съм за секциото - така и родих. Струваше ми 500 лв в Света София при д-р. Ташков.
Каквото и да решип успех и леко раждане Peace

# 5
  • Мнения: 3 760
Категорично съм против  секцио без медицински причини (ама истински, а не промърморени под нос от алчен лекар!).
Успех!

# 6
  • Мнения: 7 474
Нормално с упойка!

# 7
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Категорично съм против  секцио без медицински причини (ама истински, а не промърморени под нос от алчен лекар!).
Успех!
И аз - така сме устроени, така е ставали хилядолетия, операцията си е операция, друго е ако обичаш да лягаш под ножа, пък от естесвено раждане те е страх.
Ако стигнеш до секцио все пак - Защо платено секцио, не е ли по пътека?

# 8
  • София
  • Мнения: 35 817
Със Секцио съм и го предпочитам.

# 9
  • Мнения: 3 089
за нормално раждане съм, въпреки че раждах секцио. но по медицински причини.

# 10
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
За нормалното раждане съм.Родих без никаква упойка.

# 11
  • Мнения: 748
Категорично съм против  секцио без медицински причини (ама истински, а не промърморени под нос от алчен лекар!).
Успех!
newsm10

# 12
Благодаря на всички за отзивчивостта.  bouquet

# 13
  • Мнения: 680
за нормално Peace

# 14
  • Мнения: 453
И аз съм за нормално раждане, ако няма причини за секцио! Аз родих нормално със Но Шпа и Бусколизин в дупето и райски газ и кислород.

Общи условия

Активация на акаунт