За и против раждането секцио, при възможност за нормално раждане.

  • 504
  • 12
  •   1
Отговори
Здравейте,
Аз съм най-новият потребител във форума и тъй като очаквам моето слънчице да се появи в края на този месец се интересувам кой е по-удачният вариант. Мненията са противоречиви..
По принцип съм осигурена, но за секциото цените варират от  /500-1800лв/. Ако имате информация за прилични цени и услуги ще Ви бъда благодарна. newsm78

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 805
Аз съм твърдо за нормално раждане. Цялото чудо за 3 дни и после си като нова. Родих преди 14 дни и съм напълно възстановена, даже и коремчето ми се прибра  Peace

# 2
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Щом няма медицински показатели съм с 4 ръце за нормалното раждане.Аз родих нормално и също много бързо се възстанових.

# 3
  • Мнения: 1 028
И аз съм твърдо "за" нормално раждане.

# 4
  • Мнения: 5 370
АКО ОЩЕ НЯКОЙ НАПИШЕ ТЕМА ЗА-ПРОТИВ, Е НАПРАВО ЩЕ СЕ ГРЪМНА. #Cussing out
Сори, ама последните дискусии по темата бяха сааааамо преди един ден....и мисля, че темата още съществува!

# 5
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 146
В тази тема мамите са писали доста за/против секциото  Peace Има и цитати от статии и т.н.

# 6
  • Мнения: 4 053
още един глас за нормално Peace
родила съм две деца по нормален път и всичко беше ОК
леко раждане и успех  bouquet

Последна редакция: пт, 02 юни 2006, 16:50 от hani

# 7
  • Мнения: 5 103
Родих сексио по ЖЕЛАНИЕ, и съм много щастлива за избора си , пак бих го избрала.

# 8
  • Мнения: 5 790
Родих сексио по ЖЕЛАНИЕ, и съм много щастлива за избора си , пак бих го избрала.

И аз така. Със секцио още 5 деца мога да родя. Не мисля, че съм се възстановила по-бавно, дори напротив. На следващия ден се разхождах навън. Но всеки го понася по различен начин.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 605
Аз мисля, че момичето иска секцио по желания и се интересува, къде  не е толкова скъпо...
Така разбирам този постинг  newsm78

# 10
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 316
Тази тема я има още два пъти от същата авторка ........... Crazy

# 11
  • Мнения: 407
Аа също мисля, че нормалното раждане е за предпочитане. Макар за сега да ми се налага да родя секцио, защото бебчето ми не се е обърнало още с главичката надолу, а съм почти в 9-тия месец.

# 12
  • Мнения: 8 917
Тази тема я има още два пъти от същата авторка ........... Crazy
Повече от 2 Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт