Къде хвърлихте пъпчето на вашето дете?

  • 4 128
  • 107
  •   1
Отговори
  • Мнения: 175
Питам,защото много се чудя а то времето си минава и току-виж детенце станало първолаче ,а пъпчето си седи у дома. Rolling EyesТо пъпчето му падна още в родилното,и неоанатоложката каза-айде,колега ще става!Та идеята ми допадна-лекар,каква по-хуманна професия!Но още не съм сигурна и обмислям варианти. newsm78Вие къде хвърлихте пъпчетата на вашите дечковци?

# 1
  • Мнения: 226
Лелеееееееееееееее   пъпчето на сина ми си е още в къщи.Все се каня да го хвърлим някъде и до там си остава.Той вече порасна така че май той сам ще си го хвърли. Joy

# 2
  • Мнения: 7 474
Майка ми го метна в мивката, чак после се усети. Приемам,че ще и върви по вода  Wink

# 3
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Пратих го на баща му в Англия той да решава къде да го хвърли.Каза, че го е хвърлил в някаква банка.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 605
На баткото пъпчето го хвърлиха на боклука в болницата без да ми кажат... Дано да излезе вярна приказката "Роди ме мамо с късмет, па ме хвърли на смет!"  Laughing
Пъпчето на малката кацна на едно летище. Все пак е зодия "скитник", реших да помогна с каквото мога.

# 5
  • Мнения: 1 311
Още си седи вкъщи, в една кутийка в барчето. Бях го забравила, добре че ме подсети, че не искам да става мамино синче  и цял живот да си го гледам вкъщи Joy  Joy Joy

# 6
  • Мнения: 1 883
Срам не срам и на двете са в къщи newsm78

# 7
  • Мнения: 3 760
Още си е в къщи... Пак забравих за него... Иначе мислех в университета или  някоя сграда на БАН...

# 8
  • Мнения: 2 274
    Баба му го сложи в компа, за да станел програмист като тати и дядо  Joy! Мъж ми като ъпгрейдва компа за малко да го изхвърли, ама го видях на време  Mr. Green
   Сега малкия сам си казва, че иска програмист да стане, но само времето ще покаже  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 5 647
В къщи е, по-точно при нашите.

# 10
  • Мнения: 2 818
На хълма "Hollywood" Mr. Green Joy

# 11
  • Мнения: 2 792
 Сега ме подсети, седят си в една кутия за бижута и на двамата, ем не вярвам на суеверия, ем  ми се струва тъпо да ги изхвърля ей така,  след толкова време, като някакъв сантимент са ми останали.
  Всъщност това за хвърлянето на пъпа обвързано ли е със срок, защото може да ги изчакам, като се ориентират, кой какво му се прави и да им ги връча лично да се прицелват на къде да ги хвърлят  Mr. Green

# 12
  • София
  • Мнения: 3 787
Стои в една кутийка у дома.Все се каня да го хвърля някъде и все забравям ooooh!

# 13
  • София
  • Мнения: 39 715
Мюнхен

# 14
  • Мнения: 2 821
В детския албум. Има специално място за пъпчето Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт