Вас това вбесява ли ви???

  • 3 635
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 072
Дразни ли ви, когато по време на рекламните паузи по телевизията, увеличават звука от студиото дотолкова, че на вас ви се иска да си пръснете черепа или най-малкото да ударите дистанционното в стената. Първенци по простотия естествено са ВТV. Такъв шокоф удар ми поднасят, честно казано вече нищо в тази телевизия не ми харесва. Според вас това поредният рекламен трик за промиване на потребителски мозъци ли е или просто оператор на пулт винаги заспива минута преди рекламите. Тази вечер същият номер ни поднесе и Канал 1.

  Призовавам всички, които имат проблем с високите децибели по време на рекламите, да се обединим в Движение за Защита на Зрителската Нервна Система.

      #Cussing out

# 1
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
Това със звука е същото и при нас. Мислех, че е от кабелната, но баща ми си спря кабелната и е на антена и звукът е същия. Де не говорим колко ме дразнят тези реклами, а по честота на излъчване на реклами и продължителност за мен първенци са Нова.

# 2
  • Мнения: 7 474
Нова са фаворити по усилване, много е гадно, особенно ,ако дремеш пред тв Mr. Green

# 3
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 475
Всички реклами по договор се излъчват с по-силен звук от филмите и новините.
Неприятно, но факт......  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 4
  • Мнения: 6 873
Сега като се замислих наистина е така, но никога не ми е правило толкова впечатление.

# 5
  • Мнения: 5 647
Ами така е, защото е РЕКЛАМА! А за рекламата както знаете се плаща яко и за да им гледаме рекламите, това е начин за тяхното оповестяване.

# 6
  • Мнения: 5 622
Бе смотано е, ама спирам звука и го пускам като почне пак филма/новините  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 3 880
Според вас това поредният рекламен трик за промиване на потребителски мозъци ли е или просто оператор на пулт винаги заспива минута преди рекламите. Тази вечер същият номер ни поднесе и Канал 1.

И тукашните телевизии така правят. Изглежда така се "прави" реклама. Нека тези, които са учили или работили нещо такова да разяснят "явлението" реклама  Wink

# 8
  • Мнения: 1 072
Ами така е, защото е РЕКЛАМА! А за рекламата както знаете се плаща яко и за да им гледаме рекламите, това е начин за тяхното оповестяване.
Ама, кой ще им гледа рекламата, като за да намалиш трябва да натиснеш 10-15 пъти копчето, а за да смениш канала - само веднъж.

# 9
  • Мнения: 6 713
Всички реклами по договор се излъчват с по-силен звук от филмите и новините.
Неприятно, но факт......  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire


Да, така е!
Това, че го отнася зрителя май не го интересува никой...

# 10
  • Мнения: 843
да, така е по договор. 20%, мисля че беше, по силен звук. При някои телевизии е малко повече.
съвсем законно и точно толкова неприятно, ама на... Crossing Arms
Рекламите издържат тези телевизии. Не виждам смисъл да им се сърдим.  Аз карам с "муте-то", както казва  М. Цветков.Simple Smile)

# 11
  • Мнения: 5 299
Бе дразнещо е, ама не чак да изпадам в нервна криза Mr. Green

# 12
  • Мнения: 1 327
по-високите децибели са за да те подсетят да смениш канала   Wink

# 13
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
 Whistlingне се дразня, даже знам кога ще пуснат рекламата и се тествам!

# 14
  • Петрич
  • Мнения: 321
Честно казано чакам рекламите с нетърпение,защото само тогава Ванката се кротва и имам спокойствие за няколко минути.Ако евентуално гледам телевизия по-тихо,когато почнат реклами дори увеличавам ТВ-то. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт