ПолЗВАл ли Е няКОЙ Normaderm Acne Prone Skin на VICHI

  • 848
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 430
В чуденка съм дали да си взема ето този крем на Виши - Normaderm Acne Prone Skin  

Кожата ми по принцип е мазна, а и си имам белези от стискането на пъпки Tired Вече не знам какво да я правя  Sad

Дали някой го е ползвал и мислите ли, че ще има резултат newsm78
Благодаря ВИ  bouquet

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Аз съм го ползвала в съчетание с гела за измиване и лосиона. Хубаво е кремчето, но то няма да ти скрие белезите, нито ще ти направи кожата по-суха, поне аз не видях такива резултати при мен след 8 месечно използване. Има обаче един лек недостатък самата опаковка, понеже нали е направена с дозатор, той в един момент спира да пуска крем / може би по средата някъде / и няма как да се обере, освен ако не го срежеш, а крема който остава вътре ти стига поне за 10-15 дни.

# 2
  • Мнения: 7 430
Валери, благодаря за отговора Hug  bouquet

# 3
Аз също съм ползвала и крема и измиващия гел. И от двете съм много доволна, но моето акне е много слабо изразено - точно склонна към акне ми е кожата, а не типично акнеична. Също така ми е и смесена, а не мазна. В момента отново ползвам крема. недостатък му е че не става за основа за грим, но аз го ползвам за през ноща. Измиващия гел в момента ми е Neutrogena и честно казано когато ползвах крема + измиващия гел от серията Нормадерм бях доста по-доволна. btw тоника е боклук - има спирт в него мисля много, по-добре го прескочи. Хубав крем за подобна кожа е и този на Eucerin, но и той не става за основа за грим. Мисля, че е малко по-силен от Виши. Измиващия гел на Юсерин обаче е по-слаб. Ексфолианта на Нормадерм е супер, ако ти трябва и ексфолиант. Това се сещам за сега.  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 903
Аз го ползвах и никак не ми помогна. Но проблема при мен е че имам много деликатна кожа. За мен само медицински продукти.

# 5
  • Мнения: 136
Много съм доволна от измиващия гел, наистина страхотно почиства кожата, а крема не го харесвам 1-во, защото не става за основа за грим, 2-ро кожата ми като че ли се изсушава от него и започва да се лющи. Ако твоята е по-скоро мазна може би ще ти подейства добре. За измиващия гел съм категорично ЗА  newsm10, можеш да го съчетаеш и с друг крем, с който се чувстваш добре, а това за дозатора наистина си е кофти.

# 6
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Дидка, и аз съм го ползвала, не съм особено впечатлена. Свежо се маже по кожата, но белези не маха. Мирише приятно, това си спомням.

Даже май имам още някъде прибран (аз употребявам много мазила и за различните сезони ползвам различни). Както каза едно момиче по-горе, дозатора е много неприятен.

# 7
  • Мнения: 483
Здравей, на мен не ми помогна особено, даже като че ли се обринах от гела за миене Close Моето акне също не беше силно изразено.
Най-доволна съм от Dalacin - T ама си е лекарство и то с антибиотик, не че пречи да го ползваш ако имаш нужда ...
За белезите можеш да идеш на добър козметик и да ти направи пилинг ако се налага, и можеш да опиташ някое мазило, което съдържа сяра и цинк - сярята гори а цинка избелва и лющи кожата!
Успех и дано се оправиш!  bouquet

# 8
  • Мнения: 11 003
От гела Normaderm съм много доволна  Peace
Крема не си заслужава, даже не ми матира лъщенето  Twisted Evil Харесва ми матиращия крем на La Roche, но той само матира и изсушава акнето, не е за белези. За тях La Roche имат друг крем, ползвала съм го - хидратира и леко изглажда.

# 9
  • Мнения: 1 100
Кремът е супер, ползвала съм го в пубертетските години (преди пове4е от 10), когато оЩе го нямаШе в бг, та ми го донесоха от Белгия. Само това ме оправи тогава и се отървах от пъпките. Но наистина белези не лекува, само предпазва от появата им.

Аз го ползвам оЩе от време навреме, зали4ава бързо някоя досадна пъп4ица Laughing

Общи условия

Активация на акаунт