Къде да си поръчаме кухня

  • 7 114
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 409
Здравейте,
имам нужда от вашата помощ,кажете къде да си поръчаме кухня.
Знам,че има много фирми ама ми се иска някоя изпробвана от която сте останали доволни от цената и от качеството на работа.

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 926
Ще следя темата - и нас ни чака това. Доколкото четох из форума няколко фирми  - още нес ъм ги посетила - "Мебелина", Димат омега" и др не мога да се сетя сега.

# 2
  • Мнения: 625
    Искам само да ти кажа,че вече съм на мнение,че всички са мошеници,слагат не толкова качествени материали,за отбиване на номера,много внимавай!
   Ако си мислиш,че няма различни ПДЧ,много се лъжеш,просто проучи нещата по -обстойно за да не съжеляваш като мен!

# 3
  • Варна
  • Мнения: 616
 Понеже мъжо е дърводелец вече съм по-наясно с нещата. Установих че когато става дума само за един модул/ само легло, само бюро...../ излиза по-евтино да си го купиш - колкото до качеството въпросът е спорен. Но когатостава дума за цялостна мебелировка на стая излиза по-евтино да ти го направи майстор - хем ти си решаваш какъв да ти е материала, хем си даваш желанията за проекта, хем идва и ти го слага, а не да го получиш в кашони /както стана с наши познати/ и да ти кажат, че освен баснословната цена която си платил трябва да дадеш и за монтаж. Това е моето мнение

# 4
  • София
  • Мнения: 293
Понеже мъжо е дърводелец вече съм по-наясно с нещата. Установих че когато става дума само за един модул/ само легло, само бюро...../ излиза по-евтино да си го купиш - колкото до качеството въпросът е спорен. Но когатостава дума за цялостна мебелировка на стая излиза по-евтино да ти го направи майстор - хем ти си решаваш какъв да ти е материала, хем си даваш желанията за проекта, хем идва и ти го слага, а не да го получиш в кашони /както стана с наши познати/ и да ти кажат, че освен баснословната цена която си платил трябва да дадеш и за монтаж. Това е моето мнение

И аз мога да потвърдя това ..... също като жена на дърводелец ......  Twisted Evil  Peace 

# 5
  • Мнения: 93
Понеже мъжо е дърводелец вече съм по-наясно с нещата. Установих че когато става дума само за един модул/ само легло, само бюро...../ излиза по-евтино да си го купиш - колкото до качеството въпросът е спорен. Но когатостава дума за цялостна мебелировка на стая излиза по-евтино да ти го направи майстор - хем ти си решаваш какъв да ти е материала, хем си даваш желанията за проекта, хем идва и ти го слага, а не да го получиш в кашони /както стана с наши познати/ и да ти кажат, че освен баснословната цена която си платил трябва да дадеш и за монтаж. Това е моето мнение

Няма какво да се добави Rolling Eyes. Потвърждавам като проектант/моя милост/ на  мебели, и като жена на мебелист Wink

# 6
  • София
  • Мнения: 6 921
Понеже мъжо е дърводелец вече съм по-наясно с нещата. Установих че когато става дума само за един модул/ само легло, само бюро...../ излиза по-евтино да си го купиш - колкото до качеството въпросът е спорен. Но когатостава дума за цялостна мебелировка на стая излиза по-евтино да ти го направи майстор - хем ти си решаваш какъв да ти е материала, хем си даваш желанията за проекта, хем идва и ти го слага, а не да го получиш в кашони /както стана с наши познати/ и да ти кажат, че освен баснословната цена която си платил трябва да дадеш и за монтаж. Това е моето мнение

Няма какво да се добави Rolling Eyes. Потвърждавам като проектант/моя милост/ на  мебели, и като жена на мебелист Wink
И аз се присъединявам към казаното/като жена на мебелист/само искам да добавя,че още по-добре е дизайнер или проектант да изготвят проекта-цвят,материал,дизайн и т.н. Peace

# 7
  • Мнения: 4 668
Само да не е в " ПЛАТАН " , много съм недоволна !   #Cussing out

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
Имам много добри отзиви,а и на живо съм виждала кухни от фирма Еж.Аз също мисля живот и здраве там да си поръчвам.

# 9
  • София
  • Мнения: 630
Искам да препоръчам "3 4 5". Страшно съм доволна. Те винаги мислят за индивидуалния клиент. Намерих ги чрез познати. Сега се опитах да намеря техен сайт, но не успях. Знам, че имат магазин в Бизнес парка.

# 10
  • Мнения: 6 320
Само да не е в " ПЛАТАН " , много съм недоволна !   #Cussing out

Подкрепям!
Въпреки че минаха вече 4 години, побеснявам като чуя за тази фирма.
Ето тук съм описала преживелиците ни.

http://moshenik.orbitel.bg/contents.php?id=223

# 11
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Мъжът ми работеше с различни мебелисти (покрай тях и той изучи още един занаят). Много са добри. Специално един мога да препоръчам като гарантирам, че работи отлично.

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 926
Мъжът ми работеше с различни мебелисти (покрай тях и той изучи още един занаят). Много са добри. Специално един мога да препоръчам като гарантирам, че работи отлично.
Хайде плийййз дай координати ! Може и на лични  bouquet

# 13
  • Мнения: 1 409
Мъжът ми работеше с различни мебелисти (покрай тях и той изучи още един занаят). Много са добри. Специално един мога да препоръчам като гарантирам, че работи отлично.

И аз чакам координати ако може Hug

# 14
  • Linz
  • Мнения: 11 619
santa и berni, ще ви пиша на лични (като питам за телефона му)... Той направи кухнята на майка ми, после му поръчаха и спалнята, а след това и някой неща в хола.

Общи условия

Активация на акаунт