гел при никнене на зъбки

  • 8 955
  • 16
  •   1
Отговори
донесоха ми един гел за зъбките Dentinale италиански.Ако знае някой как се използва и изоб6то подробности 4е няма листовка на български

# 1
  • Мнения: 680
слагаш на пръста си от гела(долу горе колкото грахово зърно) и мажеш венците,кокато мислиш 4е го мъче зъбче! Hug

# 2
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Деси не ми даваше да й бръкна в устата, за да я намажа и аз и намазвах бибата и така се справях. Иначе най-доброто решение е да намажеш директно венците, за да се облекчи болката.

# 3
  • Мнения: 106
2-3 пъти на ден мажеш венците
коли4ество- колкото грахово зърно

# 4
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 223
На нас ни помага само тампонче сас ракия и мажа венците , иначе от гела не виждам никакво облекчение. От 2 дни сме вече сас 2 зъбчета.

# 5
  • Мнения: 11 505
На нас ни помага само тампонче сас ракия и мажа венците , иначе от гела не виждам никакво облекчение. От 2 дни сме вече сас 2 зъбчета.
Ау-у-у каква ракия бе майче? #Crazy

# 6
  • София
  • Мнения: 3 688
Хм....Ако слагаш повече ракия и ще спи по здраво!
Как ракия...на бебе?!Мисля че има по-удачни неща за облекчаване на болката от никнене на зъбки.

# 7
  • Мнения: 4 621
Ракия #CrazyСигурно здраво спинка след това Laughing
Ние мазахме венците  по няколко пъти дневно с Калгел - не е кой-знае какво облекчение, но все пак помага

# 8
  • Мнения: 8 917
донесоха ми един гел за зъбките Dentinale италиански.Ако знае някой как се използва и изоб6то подробности 4е няма листовка на български
Бяхме досега  с Калгел и съм доволна.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 974
На нас ни помага само тампонче сас ракия и мажа венците , иначе от гела не виждам никакво облекчение. От 2 дни сме вече сас 2 зъбчета.

Ти май ни бъзикаш Mr. Green Едва ли имаш интернет и незанеш колко е вреден алкохола за бебетата newsm78

И на Зара сега и излизат горните и доста я мъчат,та и аз се чудех дали да и взема някакъв гел. Иначе и давам хамоепатичното Камомила.

# 10
  • Мнения: 2 237

 Аз редувам - Калгел и Дентинокс.Напоследък мажа и с едно ново - Саркосирол,Соркосирол...нещо подобно.Става и за автички в устата.
Това италианското не съм го чувала,ама мажи смело,сигурно е хубаво.
Слагаш на пръстчето и натриваш венеца.

# 11
  • Мнения: 683
Ракия #CrazyСигурно здраво спинка след това Laughing
Ние мазахме венците  по няколко пъти дневно с Калгел - не е кой-знае какво облекчение, но все пак помага
И ние така  Peace

# 12
  • Мнения: 1 259
Дентинокс,Калгел...редувам ги.Сега мисля да пробвам и Генигел бейби.Не намирам обаче Дентинокс напоследък...

# 13
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 223
Ами мога да ви кажа че това с ракията ми го каза сестра от детско отделение и аптекарка а и да не мислите че в калгела няма  алкохол или че му давам да смуче памучето само минавам през венците . Така че по-спокойно ако обичате все пак се грижа за две дечица  така че ..............

# 14
  • Мнения: 3 537
Много майки мажат с ракия,но аз късно го научих.Вече ни излязоха всички зъби.

Общи условия

Активация на акаунт