17:17...или за повтарящите се неща в живота!

  • 7 949
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 187
От около 5 години всеки ден(с малки изключения) поглеждайки към часовника на ръката или този на PC-to и gsm-a винаги виждам точно 17ч и 17мин! Shocked Може цял ден да не съм поглеждала за часа,ама точно в този момент да погледна и пак познатия час..! Rolling Eyes Понякога се чувствам като в матрица. Crazy
Какво може да значи това?Четох нумерология малко.Въртях цифрите с всички математически действия,нищо не ми се връзва(а може би и не трябва),знам ли?
На някой случвало ли му се е нещо подобно? Thinking

# 1
  • София
  • Мнения: 3 787
Не мога да повярвам Shocked Същото само че с всички възможни комбинации /Пр.14:14,22:22 и т.н./ ми се случва и на мен от няколко месеца.Всеки пък , когато погледна часовника, той сочи едно и също време

# 2
  • Мнения: 1 187
Леле,не съм сама(и в двата смисъла)! Mr. Green При мен е само 17:17,никаква друга поредност..! newsm78

# 3
  • Мнения: 805
В 22:22 поглеждам и аз. Не съм се замисляла. Каквото има да става, ще стане.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 787
Леле,не съм сама(и в двата смисъла)! Mr. Green При мен е само 17:17,никаква друга поредност..!newsm78
Не си сама и даже доста се бях ошашавила, защото е много странно все в такива комбинации да нацелваш часа.Никаква представа нямам дали въобще означава нещо или съм психясала, но аз също си мислех дали нещо няма да ми се случи Thinking.....както се казва - ще поживеем, па ще видим.Ако спра да пиша тук, значи ми се е случило Mr. Green

# 5
  • Мнения: 1 187
Леле,не съм сама(и в двата смисъла)! Mr. Green При мен е само 17:17,никаква друга поредност..!newsm78
Не си сама и даже доста се бях ошашавила, защото е много странно все в такива комбинации да нацелваш часа.Никаква представа нямам дали въобще означава нещо или съм психясала, но аз също си мислех дали нещо няма да ми се случи Thinking.....както се казва - ще поживеем, па ще видим.Ако спра да пиша тук, значи ми се е случило Mr. Green

Но това при мен продължава от години!Ако ще се случва нещо,да е станало отдавна..Не че не излизам никъде на 17-та дата,дет се вика и вкъщи може да се случи нещо,но търся някакво обяснение.А може да е предупреждение свише за цялата 2017г.? Mr. Green

# 6
  • София
  • Мнения: 3 787
хехе...от много рано те предупреждават нещо. Mr. Green Да не вземеш Ноев ковчег да градиш  Joy

# 7
  • Мнения: 431
Всеки си има вътрешен часовник, при някои по-точен, при други по-малко. Колкото повече се самонавиваш, толкова по-зле ще става. На твое място напук нямаше да гледам часовника вечер и това е. Peace

# 8
  • Мнения: 3 161
Пожелавай си нещо много силно във всеки такъв момент. Дори и цифрите да не значат нещо особено, силата на мисълта ще ти помогне да го постигнеш. При мен е работило!

# 9
  • Мнения: 1 187
хехе...от много рано те предупреждават нещо. Mr. Green Да не вземеш Ноев ковчег да градиш  Joy

И така да е сигурно ще има много желаещи.. Laughing Никой ли не знае нещо за подобни поредности?

emem не съм се сетила за това,може би наистина го свързвам с нещо негативно.Ще пробвам,ама ме вкарваш в нови дилеми-много съм искателна(ама че дума казах)  Grinning

# 10
  • Мнения: 7 474
На мен ми се е случвало някоя ситуация да ми се струва,че се повтаря или ,че ми е позната!  newsm78

# 11
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
На мен ми се е случвало някоя ситуация да ми се струва,че се повтаря или ,че ми е позната!  newsm78

Не си сама тук -и на мен!!!

# 12
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
На мен ми се е случвало някоя ситуация да ми се струва,че се повтаря или ,че ми е позната!  newsm78

Това и на мен много често ми се  случва.
Казва се deja vu(не знам дали правилно съм го написала).

# 13
  • Варна
  • Мнения: 974
И двете неща са ми са се случвали, но не толова често че да се притесня!!
Всеки си има вътрешен часовник, при някои по-точен, при други по-малко. Колкото повече се самонавиваш, толкова по-зле ще става. На твое място напук нямаше да гледам часовника вечер и това е. Peace

  newsm10

# 14
  • Мнения: 3 634
И аз се присъединявам към гледащите часовника в 22:22. И това не е само от няколко месеца, а си е от доста години бих дори казала.
Не мога да си го обясня.

А това с дежа ву-то се е случвало на всеки. Дори и имаше обяснение за него... просто като си вършил нещо, мислите ти са изостанали от действията ти и като стигнат действията и ти се струва, че вече си го направил... или нещо подобно беше.

Последна редакция: сб, 03 юни 2006, 20:32 от Мама от Финландия

Общи условия

Активация на акаунт