спяло ли ви се е така?

  • 2 203
  • 60
  •   1
Отговори
  • Мнения: 133
здравейте от известно време - сега съм 34 г.с. - не мога да дойда на себе си, все ми се спи.
Трябва да пия магнерот или магнерич (магнезий) против контракции, как мислите дали е възможно тези лекарства да успиват?

# 1
  • Мнения: 2 978
На мен ми се спеше в началото..първият и вторият месец..
От Магнезия не ми се е спяло...

Но всичко е възможно...спи докато можеш Wink

# 2
  • Мнения: 922
На мен ми се спеше през цялата бременност. Дори се наложи да пия кафе, за да издържам през деня...
А сега си мечтая да легна и да се наспя... Wink

# 3
  • Мнения: 133
аз спя, тъй като имам много голямо дете, което се оправя и само, но се зачудих, ако то беше във възраст, която изисква депрекъснато внимание, как ли щях да се оправя?

# 4
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Аз не съм пила такива неща, защото не се е налагало.
Не си спомням да ми се е спало.
Но спи сега, защото след това няма сън....

# 5
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
НЕ би трябвало от магнезий да ти се спинка, съпруга ми го пие като го боли главицата и той напротив го освежава и тонизира ,сигурно от самите промени които настъпват в организма ти сега ............Поздрав ,ако може си дремвай една колежка сега само така си поспиваше в работата  кедето свари ,горката................. Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 5 140
Щом ти се спи, спи докато можеш, че после няма спане. Wink

# 7
  • София
  • Мнения: 3 787
Аз бях на магнерич от 4 месец до края и не съм забелязала да има такъв ефект върху мен.Спеше ми се в рамките на нормалното Peace
Но да ти се спи не е нещо необичайно в последните месеци.Момичетата са казали,спи докато можеш,че после Laughing

# 8
  • София
  • Мнения: 1 057
Да, през цялата бременост ми се спеше. Изморително е всичко, което вършиш с големия корем и в жегата...
За лекарствата, немога да кажа, аз пиех магнезий от началото на 8 месец, а си  smile3524  и преди това.

# 9
  • Мнения: 77
да ти кажа и аз се 4увствам по същия на4ин постоянно ми се спи Rolling Eyes
в на4алото ми бе6ше така и сега пак  Laughing
да спинкаме докато можем после ще има да бодуваме........ Shocked

# 10
  • Мнения: 6 607
аз съм в 22 г.с и има дни в които направо и малкото си име не мога да кажа.Спинкай докато можеш,че после.......

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 914
През цялата бременност умирах за сън.
 smile3524Не ми се спеше много само през 9-тия месец, но защото не ходех на работа и си поспивах доста,  sleepuu Sleeping пък  и много ме болеше кръста, гърба и др. като си легнех. Та не е от магнезия според мен.
И аз ще ти кажа - спи колкото можеш, че после... smile3517 newsm77. Е не че има някаква възможност да си отспиш прдварително pregnant

# 12
  • Мнения: 733
Аз със ставането си мислях за лягане вече. Не е от това което пиеш, прости си бремена и е нормално. И аз като другите мами ще ти кажа спи сега, че после няма кога, но ти май си наясно щом имаш по-голямо дете  Peace Приятна почивка и после леко раждане   bouquet

# 13
  • Мнения: 1 029
На мен ужасно ми се спеше през първите три-четири месеца и си заспивах по всяко време на деня.  Embarassed А сега към края на бременността просто се уморявам по-лесно и се чувствам по-отпаднала покрай жегите, но не мога много да спя, дори нощно време трудно заспивам.

# 14
  • София
  • Мнения: 39 718
Спеше ми се през цялата бременност, особено към края.

Общи условия

Активация на акаунт