Какво ще кажете за хотел "Троян плаза" в Тр

  • 1 808
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 680
ако може да ми даде някой повече инфо ще съм много благодарна!цени,удобства абе всичко каквото знаете!

# 1
  • Мнения: 919
Хотелът не е лош. Стаите са много просторни. Механата не ме впечетли с кой знае каква кухня. Пак бих отседнала там Peace  Ами май е това.
http://www.troyanplaza.com/?lang_id=1&prm=galleries

# 2
  • Мнения: 2 936
по-хубави хотели са "СИМА" и ВИА ТРАЯНА" които се намиратгоре на Беклемето!

# 3
  • Мнения: 213
Преди няколко месеца бяхме във Виа Траяна.Хотелчето не е лошо,но обслужването беше под всякаква критика-за 3 дена толкова нерви ми скъсаха..Не съм била в Сима,но мисля че там ще е по-добре от Виа Траяна,а и от Троян плаза.

# 4
  • Мнения: 2 936
Преди няколко месеца бяхме във Виа Траяна.Хотелчето не е лошо,но обслужването беше под всякаква критика-за 3 дена толкова нерви ми скъсаха..Не съм била в Сима,но мисля че там ще е по-добре от Виа Траяна,а и от Троян плаза.
да!когато ходихме преди 4м. кухнята беше под всякаква критика,но си помислих да не би да са я оправили  Rolling Eyes
аз имах впредвид че самото хотелче не е лошо Peace

# 5
  • Мнения: 213
Да,точно-хотелчето е хубаво,даже доста,но персоналът и кухнята наистина са ужасни.Не го препоръчвам.

# 6
  • Мнения: 215
Преди няколко месеца бяхме във Виа Траяна.Хотелчето не е лошо,но обслужването беше под всякаква критика-за 3 дена толкова нерви ми скъсаха..Не съм била в Сима,но мисля че там ще е по-добре от Виа Траяна,а и от Троян плаза.
да!когато ходихме преди 4м. кухнята беше под всякаква критика,но си помислих да не би да са я оправили  Rolling Eyes
аз имах впредвид че самото хотелче не е лошо Peace

и кухнята и обслужването са ужасни, само базата си заслужава, но не бих стъпила втори път (за Виа Траяна).

# 7
  • Мнения: 27
Ние ходихме март, бяхме тръгнали за чифлика но без резервация и естествено никъде нямаше място. Бяхме с детето (1.6мес) и стана късно към 8-9 часа, до тогава обикаляхме, и най- накрая единствената свободна стая беше в "Троян плаца" одраха ни защото беше останал само апартамент за 160лв , но нямяхме друг избор. Хотелът, закуската, стаите са много хубави, но в самият Троян е ужас- направо е строителна площадка(исках да кажа Чифлика и Шипково) строят се хотели и е много прашно и не е никак тихо. Иначе хотелът има сайт    http://www.troyanplaza.com/  тук пише всичко. Но съвет от мен по добре и то много по добре е във Велинград има много хотели всички са с басейни (топли минерални) имат си кътчета за деца и е по близко и чисто  Peace  Много се разприказвах Embarassed

# 8
  • Мнения: 270
Хотела не е лош,но според мен не отговаря на съотношение цена-качество.

# 9
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Хотелът е много хубав, е малко е скъпичко. Бяхме там на сватба в края на миналия месец, много приятно местенце, кухнята беше отлична, персоналът също. Стая с две легла, мини бар, ТV, диван, масичка, тераса, баня с вана - 130лв. Президентския апартамент е 360лв - сауна, джакузи, голяма баня с вана, сейф, компютър, принтер. Джакузито е в спалнята до леглото.

# 10
Аз съм редовен клиент на "Троян Плаза".Мога само да кажа , че хотелската база е страхотна , отношението на персонала към клиентите е на ниво , кухнята е невероятна.Всички са любезни и отзивчиви.Цените са допустими за четиризвезден хотел.А самия град Троян е уникален както за спокойна почивка , така и за развлечения.С най - голямо удоволствие бих го препоръчала.

# 11
  • Мнения: 555
И аз да си кажа мнението...

Хотела е хубав , но ресторанта и механата все немогат да ги нагодят нещо..и по кабеларката все вървят обяви за готвачи и сервитъори. А по- въпроса за строителната площадка то ,тя е само там близо до хотела и е почти готова,но аз лично препоръчавм някъде по селата- Априлци(град) Орешака, Ч.Осъм, Чифлика и Шипково събота и неделя са full заради басейните. В Орешака е пълно с механи и готвят доста вкусно.

P.S.Аз съм жител на Троян... hahaha Wink

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Хотела не е лош,но според мен не отговаря на съотношение цена-качество.

Абсолютно споделям!!! Аз препоръчвам Виа Траяна - останах доволна от всичко, а и панорамата там е страхотна, ние си правихме малки разходки по баирите, супер красиво е

# 13
  • Мнения: 13 512
Аз пък съм супер недоволна от Виа Траяна. Стаите са ок..но ресторанта...пълен абсурд! Какво ли не ни пробутваха за ядене..как ли не ни нареждаха в сметките...много гадно отношение, персонала-абсурден! Бяхме 30-на човека....не издържахме плануваната 1 седмица и си тръгнахме и отидохме в Априлци.

Общи условия

Активация на акаунт